Andrejs Kovaļovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pēc 2017. gada sezonas noslēguma ”Riga” FC nolēmusi neturpināt sadarbību ar pussargiem Andreju Kovaļovu un Ņikitu Juhņeviču, kā arī uzbrucēju Daniilu Turkovu! Vēlamies pateikties futbolistiem par lielo pašatdevi kluba labā! 

Andrejs Kovaļovs ”Riga” FC pievienojās pirms iepriekšējās sezonas sākuma, kļūstot par vienu no pamatsastāva futbolistiem. 28 gadus vecais pussargs 2017. gada sezonā Virslīgā piedalījās 19 spēlēs, 16 uzsāka pamatsastāvā un guva vienus vārtus. Tāpat Kovaļovam arī četras spēles Latvijas kausā un arī vieni vārti.

Daniils Turkovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Arī Turkovs par vienu no ”lauvām” kļuva 2017. gadā, taču lielajā uzbrucēju konkurencē pie liela spēles laika netika. Virslīgā 29 gadus vecajam Daniilam desmit spēles, četras pamatsastāvā un skaisti vārti komandas 3:0 uzvarā Rīgas derbijā pret RFS. Kausa izcīņā Daniilam viena spēle, un vārti pret 1. līgas komandu no Preiļiem.

1997. gadā dzimušais Juhņevičs ”Riga” FC rindās pavadīja divas sezonas, nespējot izkonkurēt pieredzes bagātākos futbolistus. 2017. gadā pussargs, kurš var spēlēt arī malējā aizsarga pozīcijā, piedalījās divās spēlēs, ar precīziem sitieniem neizceļoties.

Ņikita Juhņevičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Tāpat šajā rakstā vēlamies izteikt prieku par ”Riga” FC bijušo futbolistu Renē Miheliču, kurš mūsu kluba sastāvā nospēlēja piecas spēles Virslīgā, kuru laikā guva divus vārtus. Slovēnijas futbolistam arī trīs mači kausa izcīņā un vieni vārti. Par 29 gadus vecā futbolista kvalitātēm jautājumu nebija nevienam no futbola draugiem, taču Latvijas apstākļi un mākslīgā seguma laukumi nebija piemēroti Renē, kā rezultātā sekoja nepatīkami savainojumi.

Jau 2017. gada nogalē Renē pārcēlās uz Indiju, kur pievienojās ”Chennaiyin” FC. Indijas spēcīgākajā čempionātā Miheličs piedalījies astoņās spēlēs, piecas uzsācis pamatsastāvā un guvis vienus vārtus. Pēdējā mēneša laikā Renē sevi pierādījis kā stabilu starta vienpadsmitnieka futbolistu. Vietējā čempionātā Renē komanda šobrīd ar desmit spēlēs izcīnītiem 20 punktiem ierindojas pirmajā vietā. Čempionātā startē desmit vienības.

Renē Miheličs. Foto: Chennaiyin FC

Mums ir liels prieks par visiem mūsu bijušajiem futbolistiem, kas veiksmīgi turpina karjeru citos ārzemju klubos un sper soli uz priekšu. Arī Andrejam, Daniilam un Ņikitam vēlam veiksmīgu karjeras turpinājumu! Paldies par ieguldīto darbu!

”Riga” FC tikmēr turpina treniņus Rīgā, bet jau 20. janvārī dosies uz Kipras pilsētu Pafosu, kur paredzēts aizvadīt lielāko daļu sagatavošanās procesa. Turpinās aktīvs darbs pie sastāva komplektācijas, un jau drīzumā mūsu līdzjutēji uzzinās, kurš tad būs ”Riga” FC galvenais treneris 2018. gada sezonā.

 

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?