Šovakar RTU stadionā Latvijas futbola Virslīgas 7. kārtas spēlē “Riga” FC ar 1:3 piekāpās turnīra līderei RFS. Vienīgos vārtus “Riga” FC labā guva Oļegs Laizāns. Trešdien Rīgā uzņemsim “Liepāju”.

Pirmo spēli kopš pagājušās sezonas beigām šodien aizvadīja vārtsargs Roberts Ozols, savukārt uzbrukumā Darko Lemajiču aizstāja Felipe Brisola, kuras pamatpozīcija ir vidējā līnijā.

Mača ievadā ar bumbu vairāk spēlēja RFS futbolisti, ne vienai, ne otrai komandai bīstamus momentus nespējot izveidot. 25. minūtē rezultātu atklāt varēja “Riga” FC, kad centrējuma no labās malas izpildīja Žoels Bopesū, sitienu ar galvu izpildīja Stefans Paničs, bet bumbas pavisam nedaudz lidoja garām vārtu tālajam stūrim.

Pēc gūtajiem vārtiem “Riga” FC laukumā darbojās nedaudz labāk, taču saasinājumu uzbrukumā nebija. 39. minūtē lieliski nospēlēja pretinieku uzbrucējs Sedriks Kuadio, kurš apspēlēja Elvi Stugli, pēc tam lieliski novērtēja situāciju, uz soda laukuma centru izripināja bumbu Tomāšam Šimkovičam, kurš ar vienu pieskārienu raidīja bumbu vārtu tālajā stūrī (0:1). Ar “Riga” FC minimālu deficītu arī noslēdzās spēles pirmais puslaiks.

Otrā puslaika ievadā pat biežāk pretinieku soda laukuma tuvumā tika RFS, taču vārtus guva “Riga” FC. Labajā malā laba epizode padevās Ritvaram Ruginam, kurš piespēlēja Oļegam Laizānam, un viņš no aptuveni 18 metriem precīzi sita vārtu tālajā stūrī (1:1). RFS ātri spēja atgūties. 78. minūtē pēc Šimkoviča centrējuma “Riga” FC vārtu tuvumā izveidojās haoss, un to izmantoja Tomāšs Malecs (1:2). Četras minūtes vēlāk Šimkovičs vēl vienu momentu sagādāja Malecam, un tas no vārtu priekšas guva vēl vienus vārtus (1:3).

Nākamo spēli “Riga” FC aizvadīs jau trešdien, 24. aprīlī, RTU stadionā pret “Liepāju”. Mača sākums pulksten 18:00.