Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien Daugavpilī, Celtnieka stadionā Riga FC Latvijas futbola Virslīgas ietvaros otro reizi sezonā spēkosies ar BFC Daugavpili. Mača sākums pulksten 18:00! Tiešraide Best4SportTV.

“Riga” FC iepriekšējā kārtā piedzīvoja neveiksmi Valmierā, kad otro reizi sezonā nespēja gūt vārtus pret “Valmiera Glass ViA”, iekrita vienā no pretinieku pretuzbrukumiem un piekāpās ar rezultātu 0:1. Pēc spēles gan trenerim nebija lielu pārmetumu spēlētājiem par pašatdevi laukumā, jo visi demonstrēja milzu vēlmi sasniegt pozitīvu rezultātu, taču šajā reizē veiksme bija pretinieku pusē.

No turnīra tabulas viedokļa lielas izmaiņas gan nav notikušas. Vakar notika pirmās divas 13. kārtas spēles, un vienā no mačiem RFS nespēja uzvarēt “Metta/LU” komandu, kā rezultātā pirms spēles Daugavpilī no līderes RFS atpaliekam tikai par trim punktiem, tādējādi šodien būs iespēja noķert otru galvaspilsētas komandu.

Arī šajā nedēļā “Riga” FC aizvadīja treniņus RTU mākslīgā seguma laukumā, jo arī Daugavpilī uz tāda būs jāspēlē. Sākotnēji bija paredzēts, ka šī spēle notiks Skonto stadionā, taču vēl nav nedaudz jāpaciešas. Augstākās kvalitātes zālājs jau ir ieklāts Skonto stadionā, bet pirmā spēle uz tā notiks 1. jūnijā pret RFS.

Pret Daugavpili pirmajā tikšanās reizē bija ļoti sarežģīta spēle. Pretinieku komanda katrā mačā demonstrē lielu cīņassparu, labu organizētību, kā rezultātā uzlauzt pretinieku vārtus ir sarežģīti. Pirmā apļa spēlē Daugavpilī rīdzinieku labā vienīgos vārtus guva Darko Lemajičs, un “Riga” FC izcīnīja minimālu uzvaru ar rezultātu 1:0.

Šovakar mača sākums Celtnieka stadionā Daugavpilī pulksten 18:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot kanālā Best4SportTV.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?