Šovakar Skonto stadionā Rīgā Latvijas futbola Virslīgas 25. kārtas ietvaros ”Riga” FC ar rezultātu 2:0 pieveica ”Jelgavu”. Pa vārtiem otrajā puslaikā guva Elvis Stuglis un Deniss Rakels. 24. oktobrī rīdziniekiem Latvijas kausa fināls pret ”Ventspili”.

‘’Riga’’ šosezon Jelgavas komandu bija uzvarējusi visās trīs savstarpējās spēlēs – 1:0, 1:0 un 3:0. Salīdzinot ar iepriekšējām spēlēm, treneris veica dažas izmaiņas sastāvā, šoreiz malā atstājot Vladimiru Bajenko, Štefanu Paniču un Denisu Rakelu, savukārt nelielu savainojumu dēļ šo spēli izlaida Ivans Lukjanovs un Džordžs Deivīss.

Mača ievadā pretinieki uzreiz lika noprast, ka spēlēm uz pretuzbrukumiem, un septītajā minūtē tieši viesiem bija lielisks moments, kura noslēgumā no aptuveni 16 metriem sita Daniils Hvoiņickis, bet bumba atsitās pret vārtu pārliktni. Jelgavnieki spēlēja agresīvi, cieši, kas radīja mūsējiem lielas problēmas uzbrukumu veidošanā un liela bumbas kontrole bīstamos momentos nepārvērtās. Arī puslaika otro daļu rīdzinieki aizvadīja vāji, tādējādi pēc pirmā puslaika bija loģisks bezvārtu neizšķirts – 0:0.

Puslaika pārtraukumā galvenais treneris Viktors Skripņiks veica uzreiz divas spēlētāju maiņas, Armanda Pētersona un Ivana Jeņina vietā laukumā sūtot Denisu Rakelu un Darko Lemajiču. 53. minūtē pēc labas komandas saspēle pa vārtu pārliktni sita Rakels. 65. minūtē Rakels ar izcilu piespēli soda laukumā atrada Lemajiču, kura piespēle tika bloķēta, un sekoja stūra sitiens.

To izpildīja Rakels, un no tuvas distances ar galvu bumbu vārtu stūrī raidīja Elvis Stuglis – 1:0. Pēc gūtajiem vārtiem ”Riga” FC turpināja veidot uzbrukumus, un 83. minūtē arī pielika punktu intrigai, kad Vladislavs Gabovs piespēlēja Felipem Brisolam, viņš lieliski novērtēja situāciju, uz soda laukuma vidu piespēlēja Rakelam, kurš vienā pieskārienā uzreiz raidīja bumbu vārtu stūrī – 2:0. Izskaņu aizvadījām droši un svinējām panākumu ar 2:0.

24. oktobrī ”Riga” FC aizvadīs nākamo spēli, kad Latvijas kausa izcīņas finālā Daugavas stadionā pulksten 20:15 uzsāksim cīņu pret ”Ventspili”.