Rīt Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī, AFOC futbola laukumā, ”Riga” FC aizvadīs pārbaudes spēli pret Ķīnas Superlīgas komandu ”Shandong Luneng”. Tāpat kā iepriekšējai spēlei cīņas sākums pulksten 16:00 pēc AAE laika. 

Pirms 2018. gada sezonas ”Riga” FC nospēlējusi trīs spēles – 4:0 pret kluba dublieriem, 0:2 pret Klaipēdas ”Atlantas” (abas spēles Rīgā, RTU mākslīgā seguma laukumā) un 1:2 Dubaijā pret Slovākijas čempioni ”MSK Žilina”.

”Riga” FC treneris Aleksandars Vlaho pēc spēles pret slovākiem neslēpa, ka ir apmierināts ar komandas parādīto sniegumu, jo ”MSK Žilina” jau drīz atsāksies čempionāts, un slovāki AAE bija pavadījuši ilgāku laiku, pirms tam jau aizvadot vairākas spēles. Jāpiemin, ka Vlaho un ”Riga” FC galvenajam trenerim Gocem Sedloskim tā bija pirmā spēle pie rīdzinieku stūres.

”Shandong Luneng” savstarpējā spēlē AAE 1. februārī pieveica ”MSK Žilina” ar 2:1. Ķīnas klubi pēdējos gados piesaista spēcīgus futbolistus,  piedāvājot tiem ļoti iespaidīgus atalgojumus. Tādā veidā, protams, aug ne tikai vietējais čempionāts, bet arī Ķīnas futbolistu meistarība, ikdienā trenējoties un spēlējot pret lieliskiem futbolistiem. ”Shandong Luneng” pagājušajā sezonā Superlīgā ierindojās itin augstajā sestajā vietā. Mājas spēles klubs aizvada stadionā ar ietilpību virs 55 tūkstošiem.

Lielākoties komandā spēlē Ķīnas futbolisti, bet īpaši spēcīga ir priekšējā līnija. Pagājušajā sezonā rezultatīvākais komandas futbolists ar 15 vārtiem bija Brazīlijas uzbrucējs Djego Tardelli, kurš pirms pievienošanās Ķīnas klubam bija spēlējis Brazīlijas, Krievijas, Nīderlandes un Spānijas spēcīgākos čempionātos. Tardelli rēķinā arī trīs vārti Brazīlijas izlases sastāvā.

11 vārtus iepriekšējā Superlīgas sezonā guva Senegālas uzbrucēja Demba Sisē. kurš piecas sezonas pavadījis Anglijas Premjerlīgas klubā ”Newcastle United” un guva 37 vārtus, trīs sezonas Sisē spēlēja Vācijas Bundeslīgas vienībā ”Freiburg”, bet pirms tam vairākas sezonas spēlēja Francijas klubā ”Metz”.  Futbolistam iespaidīga statistika Senegālas valstsvienībā, kuras sastāvā 13 spēlēs gūti 12 vārti.

Trešais futbolists, kuru vērts īpaši izcelts – Itālijas valstsvienības uzbrucējs Graciāno Pelle. Viņam pagājušajās sezonā seši vārti. 2016. gadā Pelle pārcēlās uz ”Shandong Luneng”, bet no 2014. līdz 2016. gadam Anglijas Premjerlīgā ”Southampton” sastāvā guva 23 vārtus. Iepriekš Pelle pārstāvēja arī Itālijas A sērijas un Nīderlandes spēcīgākā čempionāta klubus. Itālijas izlasē Graciāno nospēlējis 20 spēles un guvis deviņus vārtus.

Spēli pret ”Shandong Luneng” aizvadīsim AAE galvaspilsētā Abū Dabī, AFOC futbola laukumā, pulksten 16:00 pēc vietēja laika, tātad pēc Latvijas laika spēle sāksies pulksten 14:00!

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?