Jevgēņijs Perevertailo. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien oficiāli varam paziņot, ka par “Riga” FC galveno treneri apstiprināts Krievijas speciālists Jevgēņijs Perevertailo, kurš jau ilgāku laiku ir Latvijā un ir bijis ar komandu pēdējos panākumos. 

19. aprīlī šķīrās “Riga” FC un Vladimira Volčeka ceļi, jo treneris sezonas ievadā nespēja sasniegt vēlamos rezultātus, tādēļ bija vajadzīgas izmaiņas. Kluba vadība uzrunāja un spēja vienoties ar pieredzes bagāto 61 gadu veco Krievijas speciālistu Jevgēņiju Perevertailo.

Kādreizējais pussargs trenera karjeru uzsāka 1991. gadā. 2011. gadā Perevertailo kļuva par Krievijas pēc spēka otrās līgas kluba Kaļiņingradas ”Baltika” galveno treneri, kur strādāja kopā ar ”Riga” FC un Latvijas izlases pussargu Artūru Zjuzinu, kā arī vārtsargu Aleksandru Koliņko. ”Baltika” treneris nostrādāja trīs gadus. Pēc tam treneris vienu sezonu nostrādāja ”Tosno” līdz kļuvas par Ufas galveno treneri, kas 2015./2016. gada sezonā spēlēja Krievijas Premjerlīgas turnīrā. Pēdējā pieturvieta trenerim bija Nacionālajā līgā Novosibirskas ”Sibir”.

Par pievienošanos galvaspilsētas klubam stāsta pieredzējušais treneris: “Brīdī, kad mani uzrunāja Rīgas komanda, biju bez komandas. Bija piedāvājumi, bet man gribējās sadzirdēt konkrētus uzdevumus. Man pazvanīja sporta direktors Aleksandrs Romašins un piedāvāja satikties ar kluba prezidentu. Izteicu savas domas, prezidents uzdeva jautājumus par manu darbu, par treniņu darbu, spēles uzbūvi. Tad sāku interesēties, kas vispār ir ”Riga” FC. Atradu internetā informāciju.

Nedaudz arī paskatījos, kā komanda spēlē. Pēc tam ar prezidentu parunājām ”Skype”, redzējām viens otru. Līdz viņa zvanam paskatījos infrastruktūru, redzēju stadionus, un tas man ne līdz galam bija saprotams. Jau gribēju atvainoties un izteikt pateicību par izrādīto interesi. Kad sākām runāt, es sapratu, ka īstenībā klubam ir labas perspektīvas, ir konkrēti mērķis, kas man ir interesanti. Tāpēc nolēmu atbraukt. Pēc tikšanās ar direktoriem, komandu visi kopīgi sapratām, ka mums jākļūst vienotiem un jāpamēģina izdarīt labas lietas. Noteikti galvenais faktors, kāpēc piekritu, bija konkrētie un augstie mērķi. Man nav svarīgi, kur strādāt, bet gan, kā strādāt. Kad redzu potenciālu, kļūst interesantāk. Varēšu šeit apliecināt savu trenera meistarību, un man tajā cilvēki palīdzēs. Tas bija ļoti svarīgi.”

Perevertailo ar komandu ir bijis pēdējās piecās spēlēs, visos mačos komandai izcīnot uzvaras. ”Riga” iekļuvusi Latvijas kausa izcīņas finālā, kā arī pakāpusies uz dalītu 1. vietu Latvijas futbola Virslīgas čempionātā. Jau rīt nākamā spēle, kad 2. apļa ievadā RTU stadionā pulksten 14:00 spēlēsim pret ”Liepāju”.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?