Sacensību uzvarētājs tika pie iespējas noslēgt 2000 eiro vērtu līgumu ar Riga FC organizāciju. Foto: Aleksandrs Puškins

Sacensību uzvarētājs tika pie iespējas noslēgt 2000 eiro vērtu līgumu ar Riga FC organizāciju. Foto: Aleksandrs Puškins

25.10.2016. / Preses dienests

 

Nepilnas četras nedēļas pēc leģendārā futbola simulātora FIFA’17 jaunās versijas relīzes Rīgā tika aizvadīts turnīrs, kur šīs virtuālas spēles cienītāji cīnījās par līdz šim Latvijā neredzēto balvu – līgumu ar profesionālu futbola klubu. Labākais no vairāk nekā simts pretendentiem izrādījās 15 gadu vecs skolnieks no Babītes.

Kibersports ir strauji progresējoša nozare, kuru popularitātes ziņā jauno cilvēku vidū var pielīdzināt klasiskajam sportam. Pēdējā laikā vairāki vadošie Eiropas klubi, tostarp „PSG”, „West Ham United”, „Wolfsburg” un „Valencia” pievērsa uzmanību virtuālajam futbolam un noslēdza līgumus ar šis disciplīnas spilgtākajiem pārstāvjiem. Par pionieriem Baltijas reģionā kļuva Latvijas futbola Virslīgas jaunpienācēju „Riga FC” vienība, sadarbībā ar 4games.lv un skillz.lv organizējot FIFA’17 futbola simulatora čempionātu. Sacensību uzvarētājs tika pie iespējas noslēgt 2000 eiro vērtu līgumu ar Riga FC organizāciju.

Pavisam turnīram pieteikušies vairāk nekā simts dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kā arī Rīgā studējoši ārzemju studenti. Pēc četrām kvalifikācijas kārtam tika noteikti 32 fināla dalībnieki, kuri Skonto stadiona telpās izspēlēja galveno balvu. Rādot pārliecinošu sniegumu visu sacensību garumā, par turnīra uzvarētāju kļuva 15 gadu vecs skolnieks Gints Pidiks, kurš pats nopietni nodarbojas ar futbolu Babītes sporta klubā. Tuvākajā laikā ar jauno cilvēku (vai ar viņa likumīgu pārstāvi) Riga FC komanda noslēgs viena gada garo un 2000 eiro vērto līgumu, pēc kura Gints pārstāves galvaspilsētas klubu visās kibersporta sacensībās, ka arī tiks iekļauts „lauvu” oficiālajā pieteikumā Virslīgas 2017. gada sezonai.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?