Ivans Jeņins un Džordže Šušnars. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pēc 2017. gada ”Riga” FC ir nolēmusi neturpināt sadarbību ar trīs komandas futbolistiem – leģionāriem Džordži Šušņaru un Deividu Adiju, kā arī gados jauno Latvijas vārtsargu Vjačeslavu Kudrjavcevu. Novēlam puišiem veiksmi turpmākajā karjerā!

Deividam un Vjačeslavam pēc sezonas noslēguma beidzās līgums ar ”Riga” FC, pēc kā nolēmām to nepagarināt. Savukārt Džordžes gadījumā klubs izmantoja līgumā iekļauto opciju pēc šīs sezonas pārtraukt sadarbību ar futbolistu.

25 gadus vecais Serbijas uzbrucējs Šušņars, kurš iepriekš bija spēlējis Serbijā, Melnkalnē un Šveicē, ”Riga” FC rindas papildināja vasaras transfēru perioda laikā. Rīdzinieku sastāvā Šušņars laukumā devās sešās spēlēs, gūstot vienus vārtus. Džordže nospēlēja 21 minūti Latvijas kausa finālā pret ”Liepāju”. Interesanti, ka spilgtākā spēle Džordžem bija tieši pret liepājniekiem – Virslīgas 22. kārtā serbs spēlē iesaistījās 73. minūtē pie rezultāta 0:1, paspēja atdot rezultatīvu piespēli un pats gūt vārtus, kļūstot par galveno varoni emocionālā 2:1 panākumā.

27 gadus vecais Ganas kreisās malas aizsargs Deivids Adijs klubam pievienojās septembra sākumā. Futbolists, kurš savulaik kļuva par pasaules U20 čempionu Ganas rindās, ātri iekļāvās komandā, izveidoja labas attiecības ar komandas biedriem, taču zaudēja sportiskajā konkurencē ar Antonu Kurakinu. Adijs uz maiņu laukumā devās Virslīgas spēlē pret ”Metta/LU” un kausa finālā pret ”Liepāju”.

Savukārt 1998. gadā dzimušais vārtsargs Kudrjavcevs ”Riga” FC rindas papildināja pēc Babītes komandas izslēgšanas no Virslīgas turnīra. Vjačeslavs bija viens no trim mūsu kluba gados jaunajiem vārtsargiem. Virslīgas čempionātā Kudrjavcevs pieteikumā bija sešās spēlēs, bet nevienā no tām vietu vārtos neieņēma.

Gribam pateikties visiem trīs futbolistiem par viņu pašatdevi gan treniņos, gan spēlēs un novēlēt veiksmi turpmākajā karjerā!

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?