Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 15. kārtas spēlē Riga FC neizmantoja lielu skaitu momentu, ielaida vārtus pēc pašu kļūdas un ar rezultātu 0:1 piekāpās Ventspilij! 1. jūnijā Skonto stadionā Rīgas derbijs pret RFS!

Riga FC pirmā apļa spēlē pieveica Ventspils futbolistus ar 2:0. Šajā vakarā rīdziniekiem bija lieliska iespēja izvirzīties turnīra tabulas pirmajā pozīcijā. Runājot par pamatsastāvu, aizsardzības centrā atgriezās Herdi Prenga, savukārt Oļegs Laizāns ieņēma centra pussarga pozīciju. Jāpiemin, ka šī bija pirmā Riga FC spēle šajā sezonā uz dabīgā seguma zālāja.

Mača sākumā lielisku iespēju pēc pretinieku kļūdas sagaidīja Kamils Bilinskis, kurš izskrēja pret vārtsargu, taču vilcinājās ar sitienu, pēc tam mēģināja piespēlēt Žoelam Bopesu, līdz kuram bumba nenonāca, un noslēgumā Bilinskis sita garām vārtu tuvajam stūrim. Ventspilij bija pāŗis pusmomenti soda laukumā, taču jāglābj neviena epizodē Nilam Tomam Puriņam nebija.

Rīdziniekiem bija liels pārsvars bumbas kontrolē, savukārt viesi mēģināja kaut ko veidot pretuzbrukumus, lielu uzsvaru liekot uz Tosinu Aijegunu, ar kuru lieliski tika galā gan Ritvars Rugins, gan Armands Pētersons. Puslaika vidusdaļā labs sitiens no tālas distances padevās Oļegam Laizānam, bet Ivans Baturins pretinieku vārtos nospēlēja precīzi. Jau kompensācijas laikā ar galvu neprecīzi sita Kamils Bilinskis, un pēc puslaika rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 0:0.

Otrā puslaika sākumā turpināja augt Riga FC pārsvars spēles ziņā, Mihails Koņevs laukumā sūtīja Artūru Karašausku un Alekseju Višņakovu. 61. minūte pēc lieliska Višņakova centrējuma Karašausks ar galvu sita pāri vārtiem, neizmantojot izcilu iespēju. 77. minūtē pēc kārtēja Riga FC uzbrukuma laukuma centrā neveiksmīga darbība gadījās Tomislavam Šaričam, Ventspils aizskrēja pretuzbrukumā, kura noslēgumā lielisks sitiens padevās Žo (0:1). Noslēdzošajā daļā viesiem ļoti labas iespējas nebija, un tika piedzīvots zaudējums ar 0:1.

Nākamo spēli Riga FC aizvadīs 1. jūnijā uz jaunā Skonto stadiona zālaja. Pulksten 18:00 sāksies lielais Rīgas derbijs pret RFS.