”Riga FC” futbolisti. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt pulksten 13:15 Skonto hallē Rīgā aizvadīsim otro Ziemas kausa turnīra spēli. ”Riga” pretiniece šajā cīņā būs pagājušās sezonas Igaunijas čempionāta bronzas ieguvēja ”Nomme Kalju”. Nāc atbalsti klātienē vai vēro tiešraidi portālā Sportacentrs.com. 

Līdz šim esam aizvadījuši astoņas pārbaudes spēles, kuru laikā izcīnītas piecas uzvaras, piedzīvoti divi zaudējumi un reizi spēlēts neizšķirti. Ar katru spēli komandas saspēle uzlabojas, pārbaudīti vairāki leģionāri, kā arī pašiem labāk izdevies iepazīt vienam otru, kas pirms gaidāmās sezonas arī ir svarīgi.

Pēdējo spēli komanda aizvadīja sestdienas vakarā, kad guva četrus vārtus, demonstrēja patiesi skaistu futbolu un ar 4:2 apspēlēja Lietuvas ”Trakai”. Šajā spēlē iespēja tika dota visiem futbolistiem, jo laika atpūtai daudz nav – viena diena starpā un jau rīt spēlēsim Ziemas kausa turnīrā, kur pirmajā spēlē ar 3:1 pieveicām BFC ”Daugavpils” futbolistus.

Igaunijas komanda ”Nomme Kalju” valsts spēcīgākajā čempionātā debitēja 2008. gadā, kad ieguva ceturto vietu. 2012. gadā ”Nomme Kalju” bija Igaunijas čempione, bet pēdējās divās sezonās iegūtas bronzas godalgas. Igauņi līdz šim Ziemas kausa ietvaros arī aizvadījuši vienu spēli, kad ar rezultātu 4:1 apspēlēja ”Liepājas” komandu.

Antons Kurakins vakar pastāstīja par to, cik svarīga ir rītdienas Ziemas kausa spēle pret igauņiem: ”Mačs pret ”Nomme Kalju” vairāk, protams, būs kā sagatavošanās process sezonai. Ja būtu ļoti svarīgi, visticamāk, jau nebūtu spēlējuši šovakar. Tā vienkārši būs vēl viena iespēja uzspēlēt, pārbaudīt sevi. Daļa no sagatavošanās posma, bet tāpat katra spēle ir svarīga. Esam tāds klubs, kuram katrā spēlē ir svarīgs rezultāts.”

Mača sākums pret Igaunijas komandu ”Nomme Kalju” rīt Skonto hallē Rīgā paredzēts pulksten 13:15. Tiešraidē spēli varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com.

Riga FC pārbaudes spēļu kalendārs

Datums Pretinieks Vieta Rezultāts
24.dec RFS Elektrum OC 1:1
12.jan FK Liepāja Skonto halle 2:1
14.jan Atlantas Klapeda Skonto halle 2:0
21.jan Henan Jianye The Sevens, AAE 2:1
25.jan Red Bull Salzburg The Sevens, AAE 0:1
28.jan FC Astana Jebel Ali, AAE 0:2
07.feb BFC Daugavpils Skonto halle 3:1
11.feb FK Trakai Skonto halle 4:2
13.feb Nõmme Kalju Skonto halle
18.feb FK Lietava RTU
21.feb FK Sūduva Marijampole
4.mar FK Banga RTU

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?