Minori Sato. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Riga FC oficiāli paziņo, ka komandas sastāvā atgriezies 28 gadus vecais japāņu pussargs Minori Sato, kurš lauvas pārstāvēja arī 2017. gadā! Laipni lūgts, Minori!

Pirmo reizi savā futbolista karjerā Sato Latvijā ieradās 2010. gadā, kad “Gulbenes” sastāvā bija viens no spilgtākajiem spēlētājiem 1. līgā, vēlāk arī kļūstot par šī čempionāta uzvarētāju. No 2011. līdz 2012. gadam Minori pārstāvēja citas Latvijas futbola Virslīgas komandas “Ventspili” un “Skonto”, pēc kā spēra nākamo soli un pārcēlās uz Baltkrievijas augstākās līgas komandu Brestas “Dinamo”, kur Sato nospēlēja 27 spēles.

Nākamos trīs gadus Sato bija viens no Uzbekistānas vadošās komandas ”Bunyodkor” līderiem. 2015. un 2016. gadā “Bunyodkor” sastāvā Minori aizvadīja 13 spēles prestižajā Āzijas Čempionu līgā, kur izdevies gūt arī vienus vārtus. Uzbekistānas čempionātā 71 spēlē pussargs guva desmit vārtus.

2016./2017. gada sezonā Minori pārstāvēja Kataras čempionāta komandu “Al Mu’aidar”, piedaloties 12 spēlēs un gūstot divus vārtus. 2017. gada vasarā Sato atgriezās Latvijā un kļuva par “Riga” FC futbolistu. Minori komandai desmit spēlēs palīdzēja iegūt Latvijas čempionāta bronzu.

Par futbolistu pēc sezonas bija liela interese no ārzemju klubiem, un japānis vēlāk pievienojas Dienvidkorejas 2. līgas komandai “Gwangju”. 2018. gadā Dienvidkorejā Sato nospēlēja 12 spēles un nopelnīja vienu brīdinājumu. Tagad Sato atgriezies “Riga” FC rindās. Sato ar komandu jau paspēja aizvadīt vairākus treniņus Rīgā, bet tagad kopā ar komandu Kipras pilsētā Pafā gatavojas sezonas turpinājumam.

Laipni lūgts atpakaļ lauvu sastāvā, Minori!

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?