Šovakar RTU stadionā Latvijas futbola Virslīgas 8. kārtas spēlē “Riga” FC izcīnīja 1:0 uzvaru pret “Liepāju”, pirmo spēli bez ielaistiem vārtiem šosezon aizvadot vārtsargam Robertam Ozolam un vārtus gūstot Felipem Brisolam. Svētdien viesosimies pie Jūrmalas “Spartaka”.

Savainojumu dēļ šo spēli izlaida Artūrs Karašausks, Vladislavs Gabovs un Ivans Lukjanovs, savukārt priekšējā līnijā pēc vienas spēles izlaišanas diskvalifikācijas dēļ atgriezās Darko Lemajičs. Tāpat bija vēl dažas izmaiņas sākumsastāvā līdzīgi kā tas bija arī “Liepājas” sastāvā.

“Riga” FC spēli uzsāka apņēmīgi, taču sitienu pa vārtiem nebija. Pakāpeniski “Liepāja” ieguva lielāku bumbas kontroli, un drīz vien bīstams sitiens pa vārtiem izdevās Jānim Ikauniekam, precīzi vārtos nospēlējot Robertam Ozolam.

Lieliska iespēja pēc pretuzbrukuma bija arī Dodo, kurš izpildīja sitienu vienā pieskārienā, bet trāpīja pa vārtu stabu. Arī turpinājumā liepājnieki vairāk spēlēja ar bumbu, taču savu vārtu tuvumā spēlējām uzmanīgi. Ar uzmanīgu spēli aizsardzībā sagaidījām savu iespēju, kad 44. minūtē bumba soda laukumā nonāca pie Felipes Brisolas, un Brazīlijas futbolists izpildīja spēcīgu un precīzu sitienu vārtu tālajā stūrī – 1:0. Pēc 45 minūtēm rīdzinieki atradās vadībā ar minimālu pārsvaru.

Otrā puslaika ievadā vēl turpinājās līdzīga spēle, un labs moments bija Herdi Prengam, kurš ar galvu sita nedaudz neprecīzi. Rezultātam saglabājoties 1:0, “Liepāja” ieguva aizvien lielāku pārsvaru, un rīdzinieki gaidīja savas iespējas pretuzbrukumos. Puslaika vidusdaļā komandu pēc Vladislava Kozlova sitiena glāba Ozols. Tuvojoties spēles izskaņai, rīdziniekiem bija iespēja pielikt punktu intrigai, kad Aleksejs Višņakovs vārtu priekšā piespēlēja Brisolam, kurš sita viena pieskārienā, taču garām vārtiem. Ar spēcīgu komandas raksturu minimālo pārsvaru noturējām un svinējām uzvaru ar 1:0.

Nākamo spēli Riga FC aizvadīs 28. aprīlī, kad viesos spēkosimies ar Jūrmalas “Spartaku”. Šīs spēles sākums paredzēts pulksten 14:00.