”Chennaiyin” FC. Foto: Chennaiyin FC

Bijušais ”Riga” FC pussargs Renē Miheličs ”Chennaiyin” FC sastāvā kļuvis par Indijas Superlīgas čempionu. ”Chennaiyin” FC finālspēlē vairāk nekā 25 tūkstošu klātbūtnē ar rezultātu 3:2 pieveica ”Bengaluru” futbolistus. 

29 gadus vecais Miheličs ”Riga” FC pievienojās pirms 2017. gada sezonas sākuma un Latvijas futbola Virslīgā nospēlēja piecas spēles un guva divus vārtus. Trīs spēles un vieni vārti Renē arī Latvijas kausa izcīņā. Diemžēl pēc tam sekoja savainojums, un Latvijas apstākļi, mākslīgie segumi nebija piemēroti Miheličam. Renē sakārtoja veselību un pārcēlās uz Indijas Superlīgas vienību ”Channaiyin” FC.

Indijā čempionātā piedalās desmit komandas, kuras no sākuma aizvada 18 spēles, bet četras labākās pēc tam piedalās izslēgšanas turnīrā. Regulāro sezonu ”Channaiyin” FC noslēdza otrajā vietā ar 32 punktiem. Labākā ar 40 punktiem bija ”Bengaluru” komanda.

Pusfinālā ”Chennaiyin” ar 3:0 pirmajā spēlē pieveica ”Goa”, bet otrajā cīņā viesos komandas spēlēja neizšķirti 1:1, divu spēļu summā ”Chennaiyin” uzvarot ar 4:1. Finālspēlē ”Chennaiyin” spraigā spēlē ar rezultātu 3:2 pieveica ”Bengaluru”, lai gan jau spēles devītajā minūtē Miheliča pārstāvētā komanda nonāca iedzinējos ar 0:1. Pēdējās spēles Miheličs vēroja no rezervistu soliņa. Kopumā sezonā Renē piedalījās 14 spēlēs, astoņas uzsāka pamatsastāvā un guva divus vārtus.

Apsveicam Renē ar trešo čempiontitulu futbolista karjerā, jo iepriekš slovēņu centra pussargam izdevies triumfēt arī Slovēnijas un Ungārijas čempionātos!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?