Renē Miheličs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

28 gadus vecais Slovēnijas pussargs Renē Miheličs ieradies Latvijā labā formā un motivācijas pilns iegūt gan Latvijas čempiontitulu, gan Latvijas kausa trofeju. Renē pozitīvi novērtēja sniegtos apstākļus Rīgā un sacīja, ka tuvākajās dienās Latvijā ieradīsies viņa ģimene. 

Renē Miheličs, “Riga” FC pussargs: “Lauzu līgumu ar Izraēlas komandu, tāpēc pusotru mēnesi biju bez kluba. Aģents piezvanīja un sacīja, ka ir iespēja doties uz Rīgu. Tas bija visas manas ģimenes lēmums doties uz Latviju un pievienoties “Riga” FC. Pirmdien ieradīsies arī mana sieva un meita.”

”Iepriekš par Latviju bija dzirdējis tikai Rīgas “Skonto” sakarā, jo, kad spēlēju Ungārijā, “Debrecen” komandā, spēlējām pret viņiem Eiropas līgas kvalifikācijas spēli. Tāpēc zinu tikai “Skonto”. Jā, tā bija tā spēle, kad uzvarējām ar 9:2. Diemžēl man tajā brīdī bija savainojums, tāpēc nevarēju piedalīties mačā. Bet, protams, ka es atceros tādu rezultātu kā 9:2.

Pirmie iespaidi ir tādi, ka “Riga” viss būs kārtībā, jo visi vēlas progresēt. Zinu, ka šis ir jauns klubs. Visi strādā smagi, lai būtu labāki. Esmu laimīgs, ka šobrīd atrodos te, jo arī pilsēta ir patiesi forša. Laikapstākļi gan vēl nav tie labāki, bet noteikti būs labāk,” turpināja Miheličs.

Tāpat Renē izcēla arī savas labākās īpašības futbola laukumā: “Uzskatu, ka esmu labs piespēlētājs, varu iedot labu pēdējo piespēli, asistēt vārtu guvumā. Varu labi izpildīt soda sitienu, 11 metru soda sitienus. Šobrīd gribu spēlēt, kļūt par Latvijas čempionu un iegūt Latvijas kausu. Iepriekš esmu bijis gan Slovēnijas, gan Ungārijas čempions. Tās ir īpašas sajūtas, kad esi labākais valstī. Ceru, ka izdosies to sasniegt arī Latvijā. Dalība Eiropas līgā ir ļoti svarīga.”

“Man personīgais mērķis ir aizvadīt daudzas spēles, gūt vārtus un atdot rezultatīvas piespēles. Futbolisti un visi cilvēki šajā klubā ir ļoti draudzīgi. Uzskatu, ka laukumā mums ir pa spēkam demonstrēt labu futbolu. Ar iejušanos komandā nebija nekādu problēmu,” piebilda Miheličs.

“Riga” FC nākamo spēli Latvijas futbola Virslīgā aizvadīs 2. aprīlī Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā pret pagājušās sezonas čempioni Jūrmalas ”Spartaks”.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?