Felipe Brisola. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt “Riga” FC aizvadīs pirmo uz spēli uz jaunā Skonto stadiona zālāja! Virslīgas 16. kārtas ietvaros gaidītākā spēle Latvijas futbolā šosezon – galvaspilsētas derbijā “Riga” FC uzņems RFS. Mača sākums pulksten 18:00, tiešraide Best4SportTV, bet biļetes www.bilesuserviss.lv vai pirms spēles stadionā. 

Latvijas futbola Virslīgas turnīra tabulā abas Rīgas komandas atrodas līderpozīcijās. RFS 14 spēlēs izcīnījusi 28 punktus un ieņem pirmo pozīciju, kamēr “Riga” FC par vienu aizvadītu spēli mazāk un 25 punkti, kas dod otro pozīciju.

Pirmajā aplī komandas savā starpā tikās RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā, kur rīdziniekiem spēle bija neveiksmīga. RFS pirmā guva vārtus, otrajā puslaikā Oļegs Laizāns ar lielisku sitienu izlīdzināja rezultātu, bet mača beigu daļā RFS guva divus bezatbildes vārtus un uzvarēja ar 3:1.

“Riga” FC šajā nedēļā visus treniņus aizvadīja uz dabīgā seguma laukuma, trenējoties Upesciemā un Skonto stadionā. Neskatoties uz ļoti nepatīkamo zaudējumā iepriekšējā spēlē Ventspilī (0:1), kur rīdziniekiem visas spēles garumā piederēja acīmredzams pārsvars, komanda spējusi atgūties un psiholoģiski ir labā stavoklī, ar lielu sportisko niknumu pirms Rīgas derbija.

Rīt “Riga” FC stadionā aicina ierasties laicīgi, jau pirms pulksten 17:00, jo esam padomājuši par to, lai jautri būtu ne tikai spēles laikā. Organizēsim konkursus, futbola frīstailu, būs muzikālie priekšnesumi, uguns un dūmi! Mača sākums pulksten 18:00! Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV, bet tādu cīņu iesakām apmeklēt klātienē. Biļetes variet iegādāties www.bilesuserviss.lv vai pirms spēles Skonto stadionā. Cena – 5 eiro.

 

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?