Šovakar Dubaijā Latvijas čempione “Riga” FC aizvadīja pirmo pārbaudes spēli AAE treniņnometnes ietvaros. Ar rezultātu 2:0 pieveicām Malaizijas čempioni “Johor” FC. Pa vārtiem guva Romāns Debelko un Felipe Brisola. 24. janvārī rīdzinieki tiksies ar Krievijas klubu “Rostov”.

Rīdzinieki Abū Dabī divreiz dienā trenējas jau kopš 15. janvāra. Un arī spēles dienā no rīta aizvadījām treniņu, savukārt spēles sākums pret Malaizijas čempioni bija pulksten 18:00 pēc vietējā laika. Johor FC ir pēdējo divu gadu Malaizijas čempione, bet kopumā titulu ieguvusi sešas reizes kluba pastāvēšanas vēsturē. Rīdzinieki spēli sāka ar astoņiem futbolistiem, kuri sastāvā bija pagājušajā sezonā, diviem uz pārbaudes laiku esošiem futbolistiem un starpsezonā piesaistīto Maiklu Džordanu.

Mača sākumā rīdziniekiem bija liels pārsvars, un divas iespējas bija jau pieminētajam Džordanam. Pēc Rožera centrējuma Maikls sita zem vārtu pārliktņa, un pretiniekus glāba vārtsargs, savukārt pēc Ivana Lukjanova centrējuma pussargam sitiens ar galvu neizdevās. 20. minūtē lieliska iespēja Vjačeslavam Šarparam, kuram piespēlēja Lukjanovs, taču ukraiņa sitiens lidoja krietni pāri vārtiem.

Puslaika vidusdaļā iespēlēties sāka arī Malaizijas čempione, kas izveidoja vairākus momentus, un vienā no epizodēm rīdziniekus glāba tikai vārtu konstrukcija. Jāatzīmē, ka pretinieki spēlēja asi, pārkāpjot noteikumus arī tādās epizodēs, kur bez tā viennozīmīgi varēja iztikt. 35. minūtē Džordans ar teicamu piespēli izvirzīja vienatnē pret vārtsargu Romānu Debelko, un uzbrucējs droši realizēja savu iespēju – 1:0. Puslaika beigās rezultāts uz tablo vairs nemainījās.

Otrā puslaika sākumā otros vārtus varēja gūt Debelko, uzbrucējam noslēgumā no labas pozīcijas sitot pāri vārtiem. Arī turpinājumā rīdziniekiem bija vairākas iespējas, taču nespējām trāpīt vārtu rāmī. Neskatoties uz lielo skaitu veikto maiņu, priecēja kopēja spēles kvalitāte – ātra, precīza saspēle, kurai bieži vien pretinieki izsekot līdzi nespēja. Nilam Puriņam otrajā puslaikā darba vārtos praktiski nebija. Baudāmu futbolu rīdzinieki demonstrēja arī atlikušajā laikā, un izskaņā Felipe Brisola pielika punktu – 2:0.

Nākamo spēli treniņnometnes ievaros “Riga” FC aizvadīs 24. janvārī, kad spēkosies ar Krievijas Premjerlīgas klubu “Rostov”. Šī spēle sāksies pulksten 16:30 pēc AAE laika.

Pārbaudes spēle, Abū Dabī, 20. janvāris
Riga FC – Johor FC 2:0 (1:0)
Vārti: Debelko 35’ Brisola 90′
Riga FC: Puriņš, Pārbaudāmais nr. 1, Prenga, Kurakins, Pētersons, Rožers, Pārbaudāmais nr. 2, Šarpars, Džordans, Lukjanovs, Debelko
Uz maiņu laukumā devās: Stuglis, Fjodorovs, Hora, Šaričs, Paničs, Brisola, Stenio, Mbombo

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?