Pret RFS spēlējam ar trīs vartsargiem laukumā

Pret RFS spēlējam ar trīs vartsargiem laukumā

Ceturtdien RTU stadionā Latvijas futbola Virslīgas spēlē ar 0:3 zaudējām RFS. Šajā mačā uzbrukumā spēlējām vārtsargi Nils Puriņš un Iļja Isajevs, bet debiju piedzīvoja 18 gadus vecais dublieru komandas futbolists Ņikita Silakovs. 

Pēdējās desmit dienas nebijām trenējušies, jo iepriekš 14 futbolistiem tika konstatēta inficēšanās ar "Covid-19". Latvijas Futbola federācija (LFF) nolēma turpināt čempionātu, neskatoties uz to, ka arī citās komandās bija vairāki "Covid-19" gadījumi. 

Šādā situācijā "Riga" pret RFS uzbrukumā izlaida vārtsargu Nilu Puriņu, savukārt debiju Virslīgā piedzīvoja 18 gadus vecais Ņikita Silakovs. Komanda pirmajā puslaikā rādīja lielu cīņassparu. RFS bija vairākas labas iespējas, taču tās palika neizmantotas. Arī "Riga" vairākas reizes sita pa RFS vārtiem, pie tam ar lieliskām epizodēm vairākas reizes aplausus nopelnīja Puriņš. Ar labu komandas spēli mača pirmo puslaiku noslēdzām ar neizšķirtu rezultātu 0:0. 

Protams, ka fiziski visu spēli izturēt pēc tik ilgas pauzes bija ļoti grūti. Lai nu kā, RFS vienalga pirmos vārtus guva tikai ar veiksmes palīdzību. 68. minūtē no tālas distances sita Tomašs Šimkovičs, un bumba pēc rikošeta ielidoja vārtu apakšējā stūrī. Pie rezultātu 0:1 fantastiski individuāli nospēlēja Elvis Stuglis, kurš lielā ātrumā tika līdz pretinieku soda laukumam, taču pretiniekus beigās glāba vārtsargs. 83. minūtē pēc centrējuma Vladislavs Fjodorovs iesita bumbu savos vārtos - 0:2. Bet kompensācijas laika pēdējā minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Jānis Ikaunieks - 0:3. 

Paldies visiem par atbalstu! 

Vārti: Šimkovičs 68`, Fjodorovs 83` (s.v.), Ikaunieks 90+3` (11m)
Brīdinājumi: Zjuzins, Babičovs, Ikaunieks, Šimkovičs
RFS: Ikstens, Savaļnieks (Sorokins 87`), Solovjovs, Šimkovičs, Zjuzins (Lukjanovs 82`), Varslavāns (Lagūns 87`), Lipuščeks (Dumbija 87`), Babičovs, Šaričs, Jagodinskis, Ikaunieks.
Riga: Ozols, Černomordijs, Kurakins, Puriņš (Isajevs 71`), Stuglis, Rugins, Fjodorovs, Silakovs, Nkololo (Hora 46`), Kamešs, Pedrinju (Miloševičs 59`)
Galvenais tiesnesis: Mareks Ķere