Otro reizi šosezon uzvaram Tukumu

Otro reizi šosezon uzvaram Tukumu

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 14. kārtas spēlē ar rezultātu 5:1 uzvarējām "Tukums 2000/Telms". Vārtus guva Antonijs Černomordijs, Milošs Jojičs, Marko Regža, Aleksandrs Ogundži un Marko Dabro! Piektdien spēle viesos pret RFS! 

Pirmajā spēlē šajā sezonā pret Tukumu uzvarējām ar rezultātu 2:0. Vārtus guva Kemeljo Ngenā un Baba Musā. Pirms šīs spēles mēs bijām turnīra tabulas pirmajā vietā, bet Tukums - devītajā. 

Mēs pirmos vārtus iesitām 20. minūtē. Pēc Mikaela Soisalo centrējuma ar galvu precīzi sita Antonijs Černomordijs - 1:0. Astoņas minūtes vēlāk meistarīgi pretinieku soda laukumā nospēlēja Milošs Jojičs, un uzbrukuma noslēgumā Serbijas pussargs sita bumbu vārtu tālajā stūrī - 2:0. Pēc spēles pirmā puslaika bijām vadībā ar 2:0. 

Otrā puslaika sākumā no tuvas distances vārtus guva Marko Regža - 3;0. 12 minūtes vēlāk mēs izveidojām lielisku kombināciju, kuras noslēgumā vārtus guva Aleksandrs Ogundži - 4:0. Mēs turpinājām uzbrukt, un vārtus iesita arī Marko Dabro. 5:0! Spēles beigās arī pretinieki iesita vienus vārtus, bet mēs uzvarējām ar 5:1. 

Nākamā spēle 26. maijā viesos pret RFS. Spēles sākums pulksten 19:00.