2:0 uzvara pret "Audu"

2:0 uzvara pret "Audu"

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 13. kārtas spēlē ar rezultātu 2:0 uzvarējām "Audu". Vārtus guva Milošs Jojičs un Mikaels Soisalo. 21. maijā spēle pret Tukumu. 

Pirmajā spēlē pret "Audu" uzvarējām ar 2:0. Vārtus guva Jojičs un Kemeljo Nguena. Pirms šīs spēles mēs bijām pirmajā vietā, bet "Auda" ieņēma tikai sesto pozīciju. 

Spēles pirmajā puslaikā mēs bijām krietni labāki. Jau pirmajās 20 minūtēs mēs varējām iesist vismaz trīs vārtus. Ilgāku laiku pretinieki neielaida, bet 41. minūtē beidzot iesitām. Labajā malā ļoti labi nospēlēja Duglass Aureliu, pussargs noslēgumā piespēlēja Jojičam, un Serbijas pussargs meistarīgi sita bumbu vārtos - 1:0. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar šādu rezultātu. 

Otrā puslaika sākumā iesitām otros vārtus. Kreisajā malā ātrākais bija Mors Talla. Aizsargs sita, diezgan slikti nospēlēja vārtsargs Roberts Ozols, un no pāris metriem bumbu vārtos sita Mikaels Soisalo - 2:0. Mēs kontrolējām spēli, bet spēles temps atlikušajā spēles daļā nebija tas augstākais. Mums bija vēl pāris tiešām labas iespējas, bet pretiniekus vairākas reizes glāba Ozols. Galarezultātā uzvara ar 2:0.

Nākamā spēle 21. maijā pret Tukumu. Spēles sākums pulksten 14:00.