Sestā uzvara pēc kārtas

Sestā uzvara pēc kārtas

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 12. kārtas spēlē guvām kluba vēsturē lielāko uzvaru pret "Liepāju" - 4:0! Divus vārtus guva Marko Regža, vienreiz izcēlās Mikaels Soisalo un Raivis Jurkovskis. 16. maijā spēle pret "Audu". 

Pirmajā spēlē šosezon pret "Liepāju" uzvarējām ar rezultātu 3:0. Visus trīs vārtus mēs iesitām pirmajā puslaikā. Pa vieniem vārtiem iesita Milošs Jojičs, Marko Regža un Marko Dabro. 

Šoreiz pret "Liepāju" bija diezgan grūtas pirmās desmit minūtes. Pretinieki aktīvi uzbruka, bet mēs disciplinēti spēlējām aizsardzībā. 14. minūtē vienmēr ātrais Mors Talla lieliski nospēlēja kreisajā malā, vārtsargs glāba pēc pirmā sitiena, bet pirmais pie bumbas bija Marko Regža - 1:0. 34. minūtē lieliski soda sitienu izpildīja Mikaels Soisalo, bet bumba atsitās pret vārtu stabu. Arī šajā reizēs pirmais pie bumbas bija Marko - 2:0. Puslaika gaitā mums bija vēl vairākas iespējas, ļoti tuvu gūtiem vārtiem bija Jojičs un Regža, kad pēc viņu sitieniem bumba trāpīja pa vārtu stabu. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 2:0. 

Otrajā puslaikā kontrolējām spēli, nebijām tik aktīvi uzbrukumā, bet vienalga iesitām divus vārtus. 78. minūtē fantastiskus vārtus no soda sitiena guva Soisalo - 3:0. Spēles beigās noorganizējām lielisku pretuzbrukumu - Eduards Dašķevičs piespēlēja Raivim Jurkovskim, aizsargs bija ātrāk par visiem un noslēgumā meistarīgi guva vārtus. Uzvara ar 4:0. 

Nākamā spēle 16. maijā pret "Audu". Spēles sākums pulksten 18:00.