3:1 Jelgavā

3:1 Jelgavā

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 10. kārtas spēlē viesos ar rezultātu 3:1 uzvarējām "Jelgavu"! Vārtus guva Duglass Aureliu, Useinū Niangs un Režinaldo Ramiress! 8. maijā spēle pret "Daugavpili". 

Pirmajā spēlē pret "Jelgavu" nervozā spēlē uzvarējām ar 2:1. Vārtus guva Hrvoje Babecs un Marko Regža. Pirms šīs spēles mēs bijām turnīra tabulas pirmajā vietā, bet "Jelgava" - septītajā. 

Šī bija pirmā spēle šajā sezonā uz dabīgā zālaja. Mēs daudz vairāk spēlējām ar bumbu, bet bīstamu momentu bija maz. Pirmos vārtus iesitām 33. minūtē. Pretinieki soda laukumā pārkāpa noteikumus pret Niangu, un 11 metru soda sitienu iesita Aureliu - 1:0 Mums vēl bija dažas iespējas, bet vairs vārtus neguvām. 1:0 pēc pirmā puslaika. 

Otrajā puslaikā mēs turpinājām veidot vienu momentu pēc otra, un 77. minūtē pēc Mora Tallas piespēles vārtus guva Niangs - 2:0. 11. minūtes vēlāk individuāli ļoti labi nospēlēja Vadims Maščenko un guva pirmos vārtus Jelgavas komandai - 1:2. Pretinieki centās atspēlēties, bet pēdējā minūtē vārtus guva Režinaldo Ramiress. Uzvara ar 3:1. 

Nākamā spēle 8. maijā pret Daugavpili. Spēles sākums pulksten 18:30.