3:0 pret "Valmieru"

3:0 pret "Valmieru"

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 9. kārtas spēlē ar rezultātu 3:0 uzvarējām pagājušās sezonas čempioni "Valmieru". Divus vārtus iesita Marko Regža, vienreiz izcēlās Useinū Niangs. 4. maijā spēle Jelgavā. 

"Valmiera" pagājušajā sezonā kļuva par Latvijas čempioni, bet mēs ieguvām otro vietu. Pirms šīs spēles mēs bijām čempionāta pirmajā vietā, bet mūsu pretinieki ieņēma ceturto vietu. 

Mēs pilnībā dominējām spēles pirmajā puslaikā. Sestajā minūtē pēc Nianga piespēles no tuvas distances vārtus guva Marko Regža - 1:0. 17 minūtes vēlāk atkal ļoti labi nospēlēja Niangs, pussargs piespēlēja uz vārtu priekšu, un otros vārtus spēlē iesita Regža - 2:0. Mēs turpinājām uzbrukt, izveidojām vēl vairākus vārtu gūšanas momentus, un puslaika beigās Marko iesita trešos vārtus, bet tiesneši pēc VAR pārbaudes paziņoja par aizmuguri. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 2:0. 

Otrajā puslaikā "Valmiera" demonstrēja nedaudz labāku sniegumu. Pretinieki mēģināja gūt vārtus, bet mēs guvām - 64. minūtē pēc labas kombinācijas vārtus guva Niangs - 3:0. Atlikušajā spēles daļā mēs nespējām izmantot vēl vairākas vārtu gūšanas iespējas. Mūsu vārtos lieliski spēlēja Nils Puriņš, un mēs galarezultātā uzvarējām ar 3:0. 

Nākamā spēle 4. maijā viesos pret "Jelgavu".