Vēl viena uzvara ar 4:0

Vēl viena uzvara ar 4:0

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 8. kārtas spēlē mājas spēlē ar rezultātu 4:0 uzvarējām "Mettu". Vārtus guva Hrvoje Babecs, Useinū Niangs, Marko Regža un Režinaldo Ramiress. Svētdien spēle pret "Valmieru". 

Līdz šai spēlei mums bija piecas uzvaras un divi neizšķirti septiņās spēlēs. "Mettai" viens no labākajiem sākumiem un trīs uzvaras septiņās spēlēs. "Metta" bija uzvarējusi arī trīs spēles pēc kārtas. 

Pirmos vārtus iesitām jau ceturtajā minūtē. Pēc centrējuma no kreisās malas no tuvas distances vārtus guva Hrvoje Babecs - 1:0. Mēs pilnībā dominējām spēles pirmajā puslaikā. 21. minūtē pēc skaistas komandas kombinācijas pirmos vārtus šosezon iesita Useinū Niangs - 2:0. Niangs bija aktīvs visu spēles pirmo puslaiku, bet neizmantoja vēl vairākas iespējas. Puslaika beigās pa vārtu pārliktni sita Duglass Aureliu, un spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:0. 

Otro puslaiku labi sāka pretinieki un vienā no epizodēm mūsu komandu glāba vārtsargs Nils Puriņš. 61. minūtē pēc Miloša Jojiča piespēles ceturtos vārtus šosezon guva Marko Regža - 3:0. 84. minūtē no soda laukuma maģiskus vārtus ar papēdi guva Režinaldo Ramiress - 4:0. Spēles beigās vēlreiz mūsu ļoti skaisti glābs Nils, un galarezultātā mēs uzvarējām ar 4:0.

Nākamā spēle 30. aprīlī pret "Valmieru". Spēles sākums Mežaparkā pulksten 17:00!