Dašķevičam pirmie vārti Virslīgā, uzvara Salaspilī

Dašķevičam pirmie vārti Virslīgā, uzvara Salaspilī

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 7. kārtas spēlē ar 4:0 viesos uzvarējām "Super Novu". Pirmos vārtus Latvijas čempionātā guva Eduards Dašķevičs. Pa vieniem vārtiem iesita arī Kemeljo Nguena, Mikaels Soisalo un Duglass Aureliu. Otrdien spēle pret "Mettu".

Iepriekšējā čempionāta spēlē zaudējām divus punktus un spēlējām neizšķirti 1:1 ar "Daugavpili". "Super Nova" pārsteidza un ar 1:0 uzvarēja pagājušās sezonas čempioni Valmieru. 

Mēs dominējām visu spēli un ātri guvām arī pirmos vārtus. 8. minūtē pēc Marko Regžas piespēles trešos vārtus šosezon iesita Kemeljo Nguena - 1:0. 13 minūtes vēlāk individuāli ļoti labi nospēlēja Mikaels Soisalo - uzbrukuma noslēgumā pussargs spēcīgi sita vārtu tālajā stūrī - 2:0. Mums bija vēl dažas labas iespējas, bet vairs gūtu vārtu pirmajā puslaikā nebija. 

Otrajā puslaikā turpinājām uzbrukt, un 62. minūtē pretinieki pārkāpa noteikumus savā soda laukumā. Pēc Duglasa Aureliu 11 metru soda sitiena "Super Novu" glāba vārtsargs, bet mūsu spēlētājs bija pirmais pie bumbas un sita to tīklā - 3:0. Ļoti daudzas iespējas otrajā puslaikā bija Useinū Niangam, bet futbolisti nespēja iesist. Aktīvs bija Eduards Dašķevičs, kurš laukumā nāca uz maiņu, un spēles beigās pussargs pelnīti guva vārtus. Eduardam tie ir pirmie vārti Latvijas augstākajā līgā. Uzvara ar 4:0.

Nākamā spēle otrdien Mežaparkā pret "Mettu". Spēles sākums pulksten 18:00.