Neizšķirts 1:1

Neizšķirts 1:1

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas mačā viesos spēlējām neizšķirti 1:1 ar "Daugavpili". Vārtus mūsu komandas labā guva Marko Regža. 20. aprīlī spēle viesos pret "Super Novu". 

Pirms šīs spēles mēs ieņēmām pirmo vietu ar 13 punktiem piecās spēlēs. "Daugavpils" sezonas sākumā bija nopelnījusi vienu uzvaru, četrus punktus un bija astotajā vietā. 

Spēles pirmajā puslaikā mums trūka asuma uzbrukumā. Bija pāris iespējas gūt vārtus, bet labu sitienu nebija. 11. minūtē mūsu soda laukumā noteikumu pārkāpumu veica Mors Talla, un no 11 metru soda sitiena atzīmes vārtus guva Valērijs Lizunovs (0:1). Pēc pirmā puslaika bijām iedzinējos ar rezultātu 0:1. 

Galvenais treneris nebija apmierināts ar komandas sniegumu pirmajā puslaikā, un uzreiz pēc pārtraukuma veica četras spēlētāju maiņas. "Daugavpils" disciplinēti spēlēja aizsardzībā, tomēr 73. minūtē guvām vārtus. Pēc Useinū Nianga piespēles vārtus no tuvas distances guva Marko Regža - 1:1. Spēles noslēdzošajā daļā veicām spiedienu uz pretinieku vārtiem, bet nespējām iesist. Neizšķirts 1:1. 

Nākamā spēle 20. aprīlī Salaspilī. Mača sākums pret "Super Novu" pulksten 17:00.