Uzvara arī Tukumā

Uzvara arī Tukumā

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 5. kārtas spēlē ar rezultātu 2:0 uzvarējām "Tukums 2000/TSS" komandu. Mačā viesos mūsu komandas labā vārtus guva Kemeljo Nguena un Baba Musā! 15. aprīlī spēle Daugavpilī. 

Čempionāta sākumā bijām guvuši trīs uzvaras un vienu reizi spēlējuši neizšķirti - 2:1 pret "Jelgavu", 1:1 pret RFS, 3:0 pret "Liepāju" un 2:0 pret "Audu". Tukums sezonas sākumā bija nopelnījis trīs punktus. 

Pretinieki spēles sākumā bija aktīvi un izveidoja dažus bīstamus momentus. Kopīgiem spēkiem mēs vārtus neielaidām. 13. minūtē spēli nevarēja turpināt El Baširs un laukumā nāca Baba Musā. 18. minūtē pēc Miloša Jojiča centrējuma ar galvu vārtus guva Kemeljo Nguena - 1:0. Mums nebija daudz labu iespēju pirmā puslaikā, un pēc tā bijām vadībā ar rezultātu 1:0. 

Mēs otrajā puslaikā vairāk spēlējām ar bumbu, bet pietrūka asuma uzbrukumā. Tukums gaidīja savas iespējas pretuzbrukumos, bet ļoti bīstamu momentu pie mūsu vārtiem nebija. 88. minūtē pēc vēl viena Jojiča centrējuma ar galvu vārtus guva Baba Musā - 2:0. Mēs kontrolējām spēli mača pēdējās minūtēs un galarezultātā uzvarējām ar rezultātu 2:0.

Nākamā spēle 15. aprīlī Daugavpilī.