2:0 pret "Audu"

2:0 pret "Audu"

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 4. kārtas spēlē ar 2:0 uzvarējām "Audu". Vārtus guva Milošs Jojičs un Kemeljo Nguena! Nākamā spēle pirmdien viesos pret Tukumu. 

Sezonas sākumā bijām ieguvuši septiņus no maksimālajiem deviņiem punktiem - 2:1 pret "Jelgavu", 1:1 pret RFS un 3:0 pret "Liepāju". "Auda" līdz šim bija nopelnījusi sešus punktus. 

Mača pirmajā puslaikā mēs bijām labākā komanda laukumā. Puslaika gaitā mums bija kādas trīs četras ļoti labas iespējas, bet pretiniekus vairākas reizes glāba vārtsargs Fabriss Ondoā. "Auda" gaidīja savas iespējas pretuzbrukumos, bet nevienu bīstamu momentu pretinieki neizveidoja. Pēc pirmā puslaika uz tablo neizšķirts 0:0.

Otrajā puslaikā turpinājām aktīvi uzbrukt, bet ilgāku laiku nespējām gūt vārtus. 69. minūtē otros vārtus šosezon guva Milošs Jojičs. Pussargs iesita no tuvas distances pēc Eduarda Dašķeviča piespēles (1:0). Arī atlikušajā spēles daļā mēs vairāk kontrolējām bumbu, un spēles beigās pirmos vārtus mūsu kluba sastāvā iesita Kemeljo Nguena. Uzvara ar rezultātu 2:0. 

Nākamā spēle pirmdien viesos pret Tukumu.