Trīs vārti pirmajā puslaikā un uzvara Liepājā

Trīs vārti pirmajā puslaikā un uzvara Liepājā

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 3. kārtas spēlē viesos ar 3:0 uzvarējām "Liepāju". Vārtus guva Milošs Jojičs, Marko Regža un Marko Dabro. Nākamā spēle 6. aprīlī pret "Audu".

Čempionātā sākumā mēs bijām nopelnījuši četrus no maksimālajiem sešiem punktiem - 2:1 uzvara pret "Jelgavu" un 1:1 neizšķirts pret RFS. "Liepāja" līdz šodienai bija aizvadījusi vienu spēli - 1:0 uzvara viesos pret pagājušās sezonas čempioni "Valmieru". 

Mēs pilnībā dominējām no spēles pirmajām minūtēm. Astotajā minūtē pēc Raivja Jurkovska piespēles pretinieku soda laukumā filigrāni nospēlēja MIlošs Jojičs. Pussargs noslēgumā sita bumbu vārtu tālajā stūrī (1:0). Mēs turpinājām uzbrukt, un dažas minūtes vēlāk Marko Regža guva otros vārtus šosezon. Uzbrucējs iesita ar otro mēģinājumu no tuvas distances (2:0).

Tas nebija viss pirmajā puslaikā. 40. minūtē tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu uz pretinieku vārtiem, bet pēc VAR palīdzības to atcēla. Mēs turpinājām uzbrukt, un puslaika beigās Marko Dabro guva pirmos vārtus mūsu kluba sastāvā. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar rezultātu 3:0. 

Otrais puslaiks nebija tik interesants. Mēs pārliecinoši kontrolējām spēli, un pretinieki visas spēles gaitā neizveidoja nevienu ļoti bīstamu momentu. Puslaika gaitā mums bija dažas iespējas, taču gūtu vārtu šajā mačā vairs nebija. Galarezultātā pārliecinoša uzvara ar rezultātu 3:0. 

Nākamā spēle 6. aprīlī Mežaparkā pret "Audu". Spēles sākums pulksten 19:00.