Paldies, Dariu!

Paldies, Dariu!

"Riga Football Club" pēc abpusējas vienošanās pārtraucis sadarbību ar 29 gadus veco Brazīlijas pussargu Dariu da Silvu! Paldies par darbu un veiksmi karjeras turpinājumā! 

Dariu līgumu ar "Riga" parakstīja 2020. gada jūlijā. Brazīlijas pussargs mūsu komandas sastāvā aizvadīja desmit spēles. Līdz šim karjerā Dariu spēlējis Brazīlijas, Portugāles, Dienvidkorejas un Azerbaidžānas klubus.

Dariu da Silva: "Šogad Azerbaidžānā bija sarežģīta situācija ar vīrusu, tāpēc nebija labas sagatavošanās sezonai. Nebija savā labākajā formā, Latvijā nespēju rādīt savu labāko futbolu. 

"Riga" klubā ir lieliski apstākļi. Labs stadions, sava sporta bāze. Viss, ko spēlētājiem vajag. Par to vispār nav jautājumu. Man ļoti patika Rīga. Lieliska vieta dzīvei. Esmu priecīgs, ka bija iespēja šeit nonākt. 

Ar vadību vienojāmies ātri un profesionāli. Domāju, ka man šādi būs labāk. Es nevaru dzīvot bez spēlēšanas. Mīlu futbolu, mīlu spēlēt ar bumbu. Tagad došos mājās. Mentāli šogad esmu noguris. "Riga" vēlu veiksmi. Izcīnīt čempiontitulu un stādīt jaunus mērķus. Paldies!"

Paldies, Dariu! Veiksmi turpmākajā karjerā!