Dramatiska uzvara pirmajā spēlē

Dramatiska uzvara pirmajā spēlē

Šovakar Mežaparks Sports Village Latvijas augstākās līgas pirmajā kārtā dramatiskā spēlē ar rezultātu 2:1 uzvarējām "Jelgavu". Vārtus guva Hrvoje Babecs un Marko Regža. Jau sestdien Rīgas derbijs pret RFS! 

Pagājušajā sezonā Latvijas augstākajā līgā ieguvām otro vietu. "Jelgava" kļuva par čempioni Latvijas otrajā spēcīgākajā čempionātā. Starpsezonā aizvadījām kvalitatīvu sagatavošanās posmu Apvienotajos Arābu Emirātos un Turcijā. 

Spēles pirmajā puslaikā mums bija liels pārsvars bumbas kontrolē. Ievadā laba iespēja bija Duglasam Aurelio, bet pussargs neveiksmīgi sita no soda laukuma robežām. "Jelgava" gaidīja savas iespējas pretuzbrukumos un vienu tādu sagaidīja, pēc kuras mūs glāba vārtsargs Nils Puriņš. Mums bija vēl pāris labi momenti, bet vārtus neiesitām. Pēc pirmā puslaika neizšķirts 0:0.

Otro puslaiku sākām ļoti aktīvi. Veidojām vienu momentu pēc otras, un pirmos vārtus iesitām spēles 52. minūtē. Pēc Raivja Jurkovska sitiena pretiniekus glāba vārtsargs, bet pēc tam no tuvas distances sezonas pirmos vārtus iesita Hrvoje Babecs (1:0). Mēs turpinājām dominēt, bet 68. minūtē fantastiskus vārtus iesita Oskars Rubenis (1:1). Spēles noslēdzošajā daļā mēs ar visiem spēkiem devāmies uz priekšu, un pēdējās minūtēs no tuvas distances vārtus guva Marko Regža. Uzvara ar 2:1. 

Nākamā spēle sestdien, 18. februārī, Mežaparks Sports Village pret RFS. Spēles sākums pulksten 17:00.