Paldies, Slava!

Paldies, Slava!

"Riga Football Club" pēc abpusējas vienošanās pārtraucis līgumu ar 33 gadus veco Ukrainas pussargu Vjačeslavu Šarparu! Slava, paldies par ieguldīto darbu un veiksmi karjeras turpinājumā! 

Par "Riga" futbolistu Šarpars kļuva 2019. gada vasarā. Vjačeslavs "Riga" sastāvā aizvadīja 31 spēli, guva trīs vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles. 2019. gadā Slava kļuva par Latvijas čempionu. 

Vjačeslavs Šarpars: "Paldies prezidentam, kluba vadībai un visam personālam par brīnišķīgajiem apstākļiem komandai. Atmiņā labi paliks visas Eirokausu spēles, bet īpaši, protams, spēles pret Kopenhāgenu. Mums vienkārši pietrūka nedaudz veiksmes, lai sasniegtu Eiropas līgas grupu turnīru. 

Šīs komandas spēks bija kolektīvā. Nebija izteiktu zvaigžņu, katrs varēja aizvietot katru, un no tā mūsu spēle nemainījās. "Riga" vienmēr cenšas spēlēt savu futbolu neatkarīgi no pretinieka. Komandas biedriem novēlu pacietību, veiksmi, sportisko veiksmi, lai izdodas izpildīt visus uzdevumus. Klubam novēlu turpināt augt un sasniegt jaunas virsotnes. Paldies par visu! Lai Jums veicas!"

Slava, paldies par ieguldīto darbu un veiksmi karjeras turpinājumā! Tiksimies futbola laukumos!