Pret "Kolos" zaudējums un uzvara

Pret "Kolos" zaudējums un uzvara

Šovakar treniņnometnē Turcijā divas reizes spēlējām pret Ukrainas klubu "Kolos". Pirmajā spēlē zaudējām ar 0:2, bet otrajā guvām uzvaru ar 2:0. Vārtus guva Duglass Aureliu un Mors Talla. 25. februārī spēlēsim pret Igaunijas klubu "Levadia".

Līdz šodienai Turcijā bijām aizvadījuši deviņas spēles. Šajā laikā bijām guvuši piecas uzvaras, divreiz spēlējām neizšķirti un piedzīvojām divus zaudējumus. 

Šodien pirmajā spēlē pret "Kolos" ielaidām divus vārtus spēles pirmajā puslaikā. 13. minūtē "Kolos" izveidoja labu kombināciju un noslēgumā spēcīgi sita tālajā stūrī. Dažas minūtes pirms puslaika beigām no laukuma tika noraidīts Eduards Dašķevičs, kurš pirmajā puslaikā bija viens no labākajiem spēlētājiem mūsu komanda. "Kolos" minūti vēlāk guva otros vārtus. Otrajā puslaikā gūtu vārtu vairs nebija, un "Kolos" guva uzvaru ar rezultātu 2:0. 

Vakara spēlē jau spēle bija citādāka. Mēs pirmajā puslaikā dominējām laukumā, izveidojām ļoti daudz vārtu gūšanas iespējas, bet guvām vienus tikai vienus vārtus. 7. minūtē Raivis Jurkovskis centrēja bumbu soda laukumā, pēc pirmā Duglasa Aureliu sitiena pretiniekus glāba vārtsargs, bet Aureliu bija pirmais pie bumbas un iesita (1:0). Puslaika gaitā Aureliu bija vēl viena fantastiska iespēja, bet "Kolos" vārtsargs glāba pēc abiem sitieniem. Sitām no dažādām pozīcijām, bijām tuvu, lai gūtu vēl vismaz vienus vārtus, bet tas nenotika. 

Otrajā puslaikā mēs turpinājām demonstrēt skaistu futbolu. 60. minūtē pēc brīnišķīgas komandas kombinācijas bumbu vārtu tālajā stūrī iesita Mors Talla (2:0). Tie arī bija pēdējie vārti šajā spēlē. Arī "Kolos" bija iespējas, bet mūsu vārtos labu spēli aizvadīja Nils Puriņš. Spēles noslēdzošajā daļā temps vairs nebija tas ātrākais. Galarezultātā mūsu uzvara ar rezultātu 2:0. 

Nākamā spēle 25. februārī pret Igaunijas komandu "Levadia". Šī spēles sāksies pulksten 16:00 pēc Latvijas laika.