Neizšķirts pret Kijivas "Dynamo"

Neizšķirts pret Kijivas "Dynamo"

Šodien treniņnometnē Turcijā spēlējām neizšķirti 1:1 ar Kijivas "Dynamo". Vārtus guva Milošs Jojičs. Dienas pirmajā spēlē ar 1:2 zaudējām armēņu klubam "Shirak". Šajā mačā vārtus guva Eduards Dašķevičs. 23. februārī divreiz spēlēsim pret ukraiņu "Kolos". 

Līdz šodienai treniņnometnē Turcijā bijām aizvadījuši septiņas pārbaudes spēles. Mūsu statistika bija piecas uzvaras, viens neizšķirts un viens zaudējums. 

Pret "Shirak" spēles pirmajā puslaikā ielaidām divus vārtus. 3. minūtē "Shirak" guva vārtus pēc mūsu kļūdas, bet 20. minūtē izveidoja ātru kombināciju un iesita no tuvas distances. Mums pirmajā puslaikā iespēju bija maz. Otrajā puslaikā komanda parādīja raksturu. Mēs bijām labākā komanda laukumā. 51. minūtē vārtus pēc centrējuma no labās malas guva Eduards Dašķevičs. Mēs dominējām visu otro puslaiku, pretinieki vilka laiku, neizmantojām vairākas labas iespējas un galarezultātā zaudējām ar 1:2. 

Pret Kijivas "Dynamo" pirmais moments bija jau pašā spēles sākumā. Duglass Aureliu tika soda laukumā, spēcīgi sita, bet nedaudz garām vārtiem. Puslaika vidū no labas pozīcijas iespēju neizmantoja Milošs Jojičs. Labākā iespēja pirmajā puslaikā bija Ramiresam. Pēc izcilas komandas kombinācijas Ramiress neiesita no aptuveni 10 metriem. Pēc pirmā puslaika neizšķirts 0:0. 

Otrā puslaika sākumā guvām vārtus. Aureliu no laukuma vidus piespēlēja pa labi Raivim Jurkovskim, aizsargs centrēja bumbu soda laukumā un ar galvu lieliskus vārtus guva Jojičs. Puslaika gaitā labas iespējas bija arī Aureliu un Kemeljo Nguenam, bet sitieni bija neprecīzi. Lieliski spēlēja vārtsargs Nils Puriņš, kurš vairākas reizes glāba komandu, tomēr 79. minūtē "Dynamo" guva vārtus (1:1). Spēles beigās centāmies gūt otros vārtus un uzvarēt, bet galarezultātā neizšķirts 1:1. 

23. februārī divreiz spēlēsim pret Ukrainas klubu "Kolos". Spēles sāksies pulksten 10:00 un 16:00 pēc Latvijas laika.