Pirmais zaudējums Turcijā

Pirmais zaudējums Turcijā

Šodien treniņnometnē Turcijā piedzīvojām pirmo zaudējumu septiņās spēlēs. Ar rezultātu 0:2 zaudējām Bosnijas un Hercegovinas klubam "Sarajevo". 20. februārī spēlēsim pret Kijivas "Dinamo" un Armēnijas klubu "Shirak".

Piecas uzvaras un viens neizšķirts. Tāda bija mūsu statistika treniņnometnē Turcijā līdz šodienai. Pret "Sarajevo" jau bijām spēlējuši un pirmajā tikšanās reizē uzvarējām ar 2:1. 

Komandas galvenais treneris Tomislavs Stipičs šodien deva atpūtu vairākiem mūsu komandas iepriekšējo spēļu līderiem. Pirmajā puslaikā "Sarajevo" vairāk kontrolēja bumbu, bet mēs disciplinēti spēlējām aizsardzībā. Neļāvām pretiniekiem izveidot neko daudz, bet arī paši labus uzbrukumus neizveidojām. Pēc pirmā puslaika 0:0.

Otrajā puslaikā līdzīgi kā citās spēlēs nomainījām visu sastāvu, vienīgi vārtos palika Nils Puriņš. 71. minūtē "Sarajevo" guva pirmos vārtus šajā spēlē. Pēc stūra sitiena lieliski ar galvu sita brazīļu uzbrucējs Renans Oliveira. Spēles beigu daļā pēc centrējuma no labās malas laba iespēja bija Malejē Diaņam, bet pretiniekus glāba vārtsargs. 87. minūtē ar veiksmes palīdzību "Sarajevo" iesita otros vārtus un uzvarēja ar 2:0. 

20. februārī spēlēsim pret Kijivas "Dinamo" un Armēnijas klubu "Shirak".