"Riga" pret 'Mettu" gūst piecus vārtus

"Riga" pret 'Mettu" gūst piecus vārtus

Šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas spēlē "Riga" savā laukumā ar rezultātu 5:1 uzvarēja "Mettu". Divus vārtus guva Stefans Milosevičs, bet pa vieniem - Stefans Paničs, Pedrinju un Rožers. Nākamā spēle 7. novembrī Tukumā.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 4. minūtē, kad soda laukumā bumbu saņēma kapteinis Stefans Paničs, kurš precīzi sita vārtu tālajā stūrī. Līdzīgi kā citās spēlēs arī šoreiz "Riga" pēc gūtajiem vārtiem nomierinājās. "Metta" labas iespējas neizveidoja, taču arī paši ar skaistu spēli līdzjutējus nespējām priecēt. Kopumā diezgan vienmuļā spēlē aizritēja visa atlikušā pirmā puslaika daļa. Pēc 45 minūtēm "Riga" bija vadībā ar minimālu 1:0. 

Pēc pārtraukuma laukumā jau bija cita komanda - ātrs futbols, kombinācijas, vārtu guvumi. Viss, kas patīk līdzjutējiem. 48. minūtē no tuvas distances trešos vārtus šosezon guva Stefans Miloševičs - 2:0. Tas pats Miloševičs vārtus guva arī 20 minūtes vēlāk, kad uzbrucējs izpildīja precīzu sitienu ar galvu pēc Felipes Brisolas piespēles - 3:0. 70. minūtē "Metta" vienus vārtus atguva. Ar veiksmes palīdzību bumba ielidoja Roberta Ozolas vārtos pēc uzbrucēja Raimonda Kroļļa sitiena - 3:1. 

Šāds pavērsiens gan neko būtiski spēlē nemainīja, un "Riga" pilnībā dominēja laukumā. 79. minūtē lielisks sitiens izdevās portugāļu pussargam Pedrinju - 4:1. Spiediens uz pretinieku vārtiem bija arī pēdējās desmit minūtēs. Šajā laikā spējām gūt vēl vienus vārtus, kad no vārtu priekšas teicami sita Rožers. 5:1 uzvara, un vēl viens solis tuvāk mērķim. 

Nākamā spēle 7. novembrī Tukumā. Sākums pulksten 13:00.

"Riga" -  "Metta" 5:1 (1:0)
Vārti: Paničs 4`, Miloševičs 48`, 68`, Pedrinjo 79`, Rožers 89` - Krollis 70`.
Brīdinājumi: Masangane 12`, Ķipsts 43`, Zēģele 43`, Melnis 73`.
Riga: Ozols - Fjodorovs (Pētersons 46`), Černomordijs, Kurakins, Stuglis, Paničs, Džurišičs (Laizāns 82`), Brisola (Pedrinjo 71`), Rožers, Hora (Kamešs 71`), Debelko (Miloševičs 46`)
Metta: Beks - Ķipsts (Novikovs 76`), Korotkovs, Fedorovičs, Birka, Ozoliņš, Masangane, Zakari, Zēģele (Šibass 46`), Vientiess (Melnis 61`), Krollis
Galvenais tiesnesis: Jevgēnijs Vasjukovs