Braucam uz Valmieru!

Braucam uz Valmieru!

Braucam uz Valmieru! Rīt Vidzemes Olimpiskajā centrā “Riga” FC Latvijas futbola Virslīgas 10. kārtas spēlē tiksies ar “Valmieru”! Šī spēle sāksies pulksten 20:00! Tiešraidē spēli rādīs Best4SportTV2 kanāls.

“Riga” FC pēdējās divas kārtas noslēgusi kā Latvijas futbola Virslīgas līdervienība. Astoņas uzvaras deviņās spēlēs, 24 punkti un pirmā pozīcija. Tikpat punktu gan ir arī citam galvaspilsētas klubam RFS, kuru pieveicām 9. kārtas spēlē. Un tieši “Valmieras” komandas ir tā, kas ieņem devīto pozīciju, tiesa, atpaliek jau par deviņiem punktiem un savā kontā kopumā ir ierakstījusi četrus panākumus. Turpat ar 14 punktiem ir arī Jūrmalas “Spartaks”.

Pēdējā spēlē “Riga” FC ar 1:0 pieveica “Ventspili”, kas šobrīd ar 11 punktiem ir piektajā pozīcijā. Spēle izvērtās ļoti sarežģīta, un uzvaras vārtus Romāns Debelko mūsu komandas labā guva tikai spēles izskaņā. Mača noslēguma daļā izcēlās arī masveida pagrūstīšanās, pēc kuras neiztika arī bez lielākām diskvalifikācijām. Latvijas Futbola federācijas (LFF) šīs dienas lēmums ir uz trim spēlēm diskvalificēt “Riga” FC centra aizsargu Herdi Prengu.

“Valmiera” pēc lieliska četru spēļu nogriežņa iepriekšējā kārtā viesojās Daugavas stadionā Rīgā pie “Mettas” futbolistiem. Lai arī “Valmiera” pirmā guva vārtus, vienu punktu pēc Kriša Kārkliņa vārtu guvuma Tamaza Pertijas vadītā komanda izrāva tikai spēles beigu daļā – 2:2.

Tieši pret “Valmieru” aizvadījām šīs sezonas pirmo spēli, kad Skonto stadionā diezgan pārliecinoši uzvarējām ar 2:0. Pa vārtiem šajā spēlē guva Romāns Debelko un Antonijs Černomordijs.

Rīt Vidzemes Olimpiskajā centrā spēles sākums paredzēts pulksten 20:00! Šo spēli tiešraidē demonstrēs Best4SportTV2 kanāls, kas ir pieejams www.shortcut.lv platformā.