Paničs un Kule gūst vārtus, "Riga" uzvar "Daugavpili"

Paničs un Kule gūst vārtus, "Riga" uzvar "Daugavpili"

Šovakar Skonto stadionā Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas spēlē "Riga" ar rezultātu 2:0 uzvarēja BFC "Daugavpils" komandu. Vārtus guva Stefans Paničs un Kule Mbombo. Pēc nedēļas spēle pret "Mettu". 

Pēc zaudējuma Latvijas kausa 1/4 finālā šovakar bija svarīgi izcīnīt trīs punktus Latvijas futbola Virslīgā, lai noturētu RFS deviņu punktu attālumā. "Daugavpilij" savukārt pakāpties augstāk par septīto vietu būs ļoti grūti. 

Mača sākumā "Riga" daudz spēlēja ar bumbu, taču uzbrukumā pietrūka asuma. 16. minūtē vārtus guva Stefans Paničs, kurš precīzi sita ar galvu - 1:0. Jāpiemin, ka pirms tam lieliska iespēja bija "Daugavpils" uzbrucējam Marko Regžam. Gados jaunais futbolists no ļoti labas pozīcijas aizsita garām vārtiem. Puslaika otrajā daļā "Riga" nedemonstrēja to labāko futbolu. Spēle bija diezgan garlaicīga, momentu praktiski nebija, un pēc 45 minūtēm "Riga" bija vadībā ar 1:0. 

Otrā puslaika ievadā "Daugavpils" pāris reizes draudīgi pietuvojās mūsu vārtiem, bet bez labiem sitieniem. 67. minūtē 12. vārtus sezonā guva Kulē Mbombo, kurš astoņas minūtes iepriekš laukumā bija nācis uz maiņu. Kongo uzbrucējs precīzi no tuvas distances sita ar galvu - 2:0. Mača beigās "Daugavpils" izveidoja pāris labas izdevības. Divreiz no vārtu līnijas bumbu izsita centra aizsargs Herdi Prenga. Kopīgiem spēkiem rīdzinieki uzvaru nosargāja, ierakstot kārtējos trīs punktus turnīra tabulā. 

1. novembrī Skonto stadionā spēle pret "Mettu". Mača sākums pulksten 13:00.

Vārti: Paničs 16`, Mbombo 67`
Brīdinājumi: Rugins 80`, Barbosa 89` - Regža 70`
Riga: Ozols, Rugins, Černomordijs, Fjodorovs, Prenga, Paničs, Brisola (Pedrinju 64`), Šarpars (Laizāns 89`), Hora, Dariu (Kamešs 46`), Miloševičs (Mbombo 59`).
Daugavpils: Šaraņins - Ivanovs (Raščevskis 46`), Iļjins, Akintola, Makejevs, Akpudže, Adžetī, Ņečiporenko (Žaldovskis 75`), Nagamatsu, Regža (Ķiršs 75`), Toņiševs (Ohori 82`).
Galvenais tiesnesis: Mareks Ķere