Pirmais zaudējums šogad

Pirmais zaudējums šogad

Šodien pārbaudes spēlē ar 2:3 zaudējām vienai no spēcīgākajām Bulgārijas komandām "Sofia Levski". Vārtus guva Georgi Minčevs un Talla. 25. janvārī pret "Levski" spēlēsim vēlreiz.

Līdz šodienas spēlei Dubaijā bijām uzvarējuši (2:1) AAE augstākās līgas komandu "Al Nasr" un trīs reizes spēlējuši neizšķirti (1:1 pret "Dubai United", 2:2 pret Uzbekistānas U23 izlasi, 4:4 pret Bulgārijas klubu "Botev"). 

Šodien spēlējām pret vienu no Bulgārijas spēcīgākajām komandām "Sofia Levski". Uz spēli devās 17 mūsu komandas futbolisti, pārējie trenējās trenažieru zālē. Lai arī sākotnēji bija plānots, ka bulgāri spēlēs ar savu otro komandu, realitātē bija citādāk. Pirmā puslaika vidusdaļā katra no komandām iesita 11 metru soda sitienu. Mūsu komandas sastāvā vārtus guva Georgi Minčevs. Pāris reizes mūs glāba vārtsargs Rihards Matrevics, un pēc pirmā puslaika uz tablo bija neizšķirts 1:1. 

Otrā puslaika gaitā treneris Stipičs veica visas sešas spēlētāju maiņas. 50. minūtē pēc centrējuma no labās malas pretinieki iesita otros vārtus (2:1). Puslaika vidū pretinieki pieļāva kļūdu, un Talla meistarīgi guva vārtus (2:2). 76. minūtē mēs neveiksmīgi nospēlējām uzbrukumā, pretinieki noorganizēja pretuzbrukumu un iesita no tuvas distances (3:2). Mēs iesist trešos vārtus nespējām un zaudējām ar 2:3. 

25. janvārī vēlreiz spēlēsim pret šo Bulgārijas komandu.