120 minūšu spēlē neizšķirts pret "Botev"

120 minūšu spēlē neizšķirts pret "Botev"

Šodien 4x30 minūšu pārbaudes mačā spēlējām neizšķirti 4:4 pret Bulgārijas augstākās līgas klubu "Botev Plovdiv". Rīt spēlēsim pret "Levski" otro komandu. 

Līdz šodienai bijām aizvadījuši trīs pārbaudes spēles - pirmajā mačā ar 2:1 uzvarējām AAE augstākās līgas klubu "Al Nasr", bet pirms dažām dienām divreiz spēlējām neizšķirti 1:1 (pret AAE komandu "Dubai United" un Uzbekistānas U23 izlasi). 

Jau pašā spēles sākumā noteikumi soda laukumā tika pārkāpti pret Useinū Niangu, un pārbaudāmais spēlētājs iesita 11 metru soda sitienu (1:0). Astoņas minūtes vēlāk pretinieku sastāvā no tuvas distances vārtus guva Abdulaje Traorē (1:1). Dažas minūtes vēlāk mūsu pārbaudāmais spēlētājs lieliski nospēlēja individuāli un spēcīgi sita bumbu vārtu tālajā stūrī (2:1). Pēc pirmajām 30 minūtēm bijām vadībā ar 2:1. Pēc pirmā pārtraukuma mūsējie noorganizēja skaistu kombināciju, un no soda laukuma robežām vārtus guva Useinū Niangs (3:1). Ar šādu rezultātu beidzās pirmās 2x30 minūtes. 

Otrajā spēles daļā laukumā devās cits sastāvs. "Botev" vairāk spēlēja ar bumbu un guva trīs vārtus pēc kārtas. Visus trīs vārtus iesita Nīderlandes futbolists Elviss Manu (4:3). Spēles beigās jau otros vārtus mūsu kluba sastāvā šajā treniņnometnē iesita Kirils Iļjins. Daugavpils futbola audzēknis lieliski novērtēja situāciju un pārsteidza pretiniekus nesagatavotus, iesitot vārtus pēc pārkāpuma no aptuveni 25 metriem. Neizšķirts 4:4. 

Rīt pulksten 14:00 pēc AAE laika spēlēsim pret cita Bulgārijas kluba "Levski" otro komandu.