Zaudējums Latvijas kausa 1/4 finālā

Zaudējums Latvijas kausa 1/4 finālā

Šovakar "Arkādija" stadionā Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē "Riga" viesos ar 2:3 zaudēja RFS. Vārtus mūsu komandas labā guva Stefans Paničs un Vladimirs Kamešs. 

Šosezon pret RFS esam aizvadījuši divas spēles. Latvijas futbola Virslīgas pirmā apļa spēlē "Arkādija" stadionā uzvarējām ar 2:1, bet otrajā aplī Skonto stadionā zaudējām ar 0:2. Otrās spēles sakarā gan jāpiemin, ka neizmantojām ļoti daudzas vārtu gūšanas iespējas.

Mača sākums bija šausmīgs. Jau 6. minūtē spēles galvenais tiesnesis Artis Ķēniņš piešķīra ļoti apšaubāmu 11 metru soda sitienu uz mūsu vārtiem. Darko Lemajičs sita precīzi - 0:1. Minūti vēlāk pēc pašu kļūdas RFS izveidoja vēl vienu ātru uzbrukumu, un noslēgumā precīzi tālajā stūrī sita Emersons Santana - 0:2. Pēc šāda sākuma "Riga" ieguva bumbas kontroli un pakāpeniski ieguva iniciatīvu. 

22. minūtē pēc stūra sitiena ar galvu bīstami sita Herdi Prenga, vārtsargs atsita bumbu, bet pirmais pie tās bija Stefans Paničs, kurš ātri sita zem vārtu pārliktņa. Atlikušajā puslaika daļā momenti bija pie abu komandu vārtiem. Puslaika beigu daļā "Riga" atkal veica lielāku spiedienu uz pretinieku vārtiem, taču precīzu un bīstamu sitienu pietrūka. Pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja minimālu pārsvaru RFS komandai - 2:1. 

Pēc pārtraukuma sākums atkal bija ļoti slikts. 50. minūte ar veiksmes palīdzību RFS izdevās nogādāt bumbu soda laukumā, un Lemajičs guva otros vārtus spēlē - 3:1. Pie šāda rezultāta skaidrs, ka "Riga" lieliem spēkiem devās uz priekšu. Daudz momentus veidojām laukuma malās, un pēc viena no centrējumiem ar galvu bumbu pa vārtu stabu sita Elvis Stuglis. "Riga" turpināja uzbrukt, bet otros vārtus guva tikai 90. minūtē, kad soda laukumā lieliski nospēlēja Vladimirs Kamešs - 3:2. RFS atlikušajā daļā prasmīgi vilka laiku un nosargāja uzvaru. 

Nākamā spēle 25. oktobrī Skonto stadionā pulksten 16:00 pret BFC "Daugavpils". 

RFS – "Riga" 3:2 (2:1)
Vārti:
Lemajičs (11m) 6`, 50`, Emersons 7` – Paničs 22`, Kamešs 90`.
RFS: Kučers - Sorokins, Babičevs, Šāričs, Lipuščeks, Zjuzins (Ikaunieks 56`), Jagodinskis, Strumija, Kuadio, Emersons (Savaļnieks 90`+3), Lemajičs (Ofors 69`).
Riga: Ozols - E. Stuglis, Prenga, Rugins, Paničs, Pētersons, Džurišičs (Bravo 53`), Rožers (Hora 60`), Veslijs (Barbosa 53`), Kamešs, Miloševičs (Debelko 60`).
Brīdinājumi: Strumija 23`, Babičevs 46`, Jagodinskis 86`, Kučers 90`+3 – Paničs 36`, Veslijs 43`, Debelko 83`.
Galvenais tiesnesis: Artis Ķēniņš