1:1 pret "Dubai United"

1:1 pret "Dubai United"

Šodien otrajā pārbaudes spēlē Dubaijā spēlējām neizšķirti 1:1 pret vietējo komandu "Dubai United". Vienīgos vārtus iesita Pedro. Pulksten 16:00 pēc AAE laika spēlēsim pret Uzbekistānas U23 izlasi. 

Dubaijā esam kopš 12. janvāra. Komanda katru dienu trenējas divas reizes dienā un šodien ir ieplānotas divas spēles. Pirmajā spēlē mēs tikāmies ar Apvienotā Arābu Emirātu komandu "Dubai United". 

Spēles pirmajā puslaikā mēs vairāk spēlējām ar bumbu un pelnīti arī guvām vārtus. 13. minūtē individuāli spēcīgi nospēlēja Lukass Ranžels, pret kuru tika pārkāpti noteikumi soda laukumā, un 11 metru soda sitienu iesita Pedro (1:0). Arī pretinieku sastāvā bija vairāki interesanti futbolisti. Pirmajā puslaikā gūtu vārtu vairs nebija - 0:0. 

Otrajā puslaikā galvenais treneris Tomislavs Stipičs veica vairākas spēlētāju maiņas. Laukumā devās arī pāris spēlētāji, kuri klubā atrodas uz pārbaudi, bet ne visiem izdevās parādīt to labāko sniegumu. Mēs neizmantojām vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Spēles pēdējās minūtēs mēs pieļāvām kļūdu laukuma vidū, un "Dubai United" pēc tam izveidoja labu uzbrukumu - 1:1.

Jau pulksten 16:00 pēc AAE laika spēlesim pret Uzbekistānas U23 izlasi.