Latvijas kausa 1/4 finālā Rīgas derbijs

Latvijas kausa 1/4 finālā Rīgas derbijs

Rīt "Arkādija" stadionā Rīgā Latvijas kausa 1/4 finālā galvaspilsētas derbijs! "Riga" viesos pret RFS! Spēles sākums pulksten 20:00! Tiešraidē spēli varēsiet vērot Sportacentrs.com TV. 

Latvijas augstākās līgas klubi Latvijas kausa izcīņu sāka no 1/8 fināliem. "Riga" ar rezultātu 4:0 pieveica "Mettu". Vārtus guva Stefans Paničs, Oļegs Laizāns, Armands Pētersons un Vladimirs Kamešs. RFS savā 1/8 fināla spēlē ar 8:0 uzvarēja 1. līgas komandu "Auda". 

Tieši pret RFS pagājušajā gadā zaudējām Latvijas kausa pusfinālā - 1:3. Pēc tam RFS kļuva par kausa ieguvēju. Savukārt 2018. gadā tieši Latvijas kausā izcīnījām pirmo titulu kluba vēsturē, kad finālā dramatiskā 11 metru sitienu sērijā uzvarējām "Ventspili". 

Šosezon pret RFS esam aizvadījuši divas spēles. Latvijas futbola Virslīgas pirmā apļa spēlē "Arkādija" stadionā uzvarējām ar 2:1, bet otrajā aplī Skonto stadionā zaudējām ar 0:2. Otrās spēles sakarā gan jāpiemin, ka neizmantojām ļoti daudzas vārtu gūšanas iespējas.

"Riga" un RFS šosezon arī pārliecinoši ieņem pirmās divas vietas Latvijas čempionātā. Šobrīd turnīra tabulā "Riga" ir pirmajā vietā ar 60 punktiem 22 spēlēs. RFS ir otrajā pozīcijā ar 51 punktu, taču pēc pēdējā Latvijas Futbola federācijas (LFF) lēmumu ar vienu spēli rezervē. 

Ņemot vērā rītdienas spēles sākumlaiku, šonedēļ "Riga" treniņus aizvada Skonto stadionā. Esam labākajā sastāvā, motivācijas pilni un gatavi cīnīties par vietu pusfinālā. 

Rīt spēle sāksies pulksten 20:00. Tiešraide Sportacentrs.com TV kanālā. Biļetes uz šo spēli pārdošanā nebūs.