Treneru štābs ir nokomplektēts

Treneru štābs ir nokomplektēts

"Riga Football Club" galvenā trenera Tomislava Stipiča treneru korpusā 2023. gadā strādās Vjekoslavs Miletičs, Sergejs Kožans, Kristaps Blanks, Gorans Brašničs un Miļenko Kumičs. 

Vjekoslavs Miletičs ir dzimis 1969. gada 20. septembrī Zadarā, Horvātijā. Pēdējos 15 gadus Miletičs strādāja Horvātijas klubā "Rijeka" un tiek uzskatīts par vienu no labākajiem asistentiem Horvātijas futbolā. Kopā ar šo komandu Miletičs vienreiz uzvarēja Horvātijas čempionātā, trīs reizes uzvarēja Horvātijas kausā un četras reizes piedalījās UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā. 

Sergejs Kožans un Kristaps Blanks ir mūsu futbola līdzjutējiem labi zināmi treneri. 36 gadus vecais Kožans vairākus gadus strādāja mūsu kluba otrajā komandā, bet pagājušajā sezonā bija Tomislava Stipiča asistents un ieguva Latvijas kausa trofeju. Viņa vienaudzis Blanks "Riga" komandā strādā kopš 2016. gada. Kristaps trīs reizes ir kļuvis par Latvijas čempionu un vienreiz ieguvis Latvijas kausa trofeju. 

Gorans Brašničs ir dzimis 1973. gada 26. septembrī Šamacā, Bosnijā un Hercegovinā. Gorans ir apstiprināts vārtsargu trenera amatā. Savā karjerā Gorans ir strādājis Bosnijas un Hercegovinas augstākajā līgā, no 2017. līdz 2021. gadam bija šīs valsts U19 izlases treneris, bet 2020. gadā strādāja ar Bosnijas un Hercegovinas nacionālo izlasi. Iepriekšējā sezonā Gorans strādāja "Audā". 

Miļenko Kumičs ir dzimis 1990. gada 22. februārī Nova Gradiska, Horvātijā. Miļenko ir apstiprināts fiziskās sagatavotības trenera amatā. Kā spēlētājs jaunatnes vecumā Kumičs spēlēja "HNK Rijeka" un bija arī Horvātijas U15 un U16 izlasēs. No 2015, līdz 2019. gadam Kumičs strādāja "Gorica", 2020. gadā parakstīja līgumu ar Ķīnas klubu "Shenzhen", bet 2022. gadā kļuva par Latvijas kausa ieguvēju ar "Audu". 

Mūsu komandu papildinājis arī fizioterapeits Roberts Krčmars. Viņš ir dzimis 1993. gada 4. jūlijā Zagrebā, Horvātijā. Profesionālajā futbolā Roberts strādājis pēdējos septiņus gadus. Krčmars strādāja Horvātijas klubā "Slaven Belupo" un pēdējos divus gadus bija kluba galvenais fizioterapeits. Kopš pagājušā gada Roberts strādā arī Horvātijas U21 izlasē.