2:0 Jelgavā!

2:0 Jelgavā!

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 22. kārtas spēlē "Riga" viesos ar 2:0 uzvarēja "Jelgavu". Vārtus guva Stefans Miloševičs un Jakubs Hora. Trešdien Latvijas kausa 1/4 fināls pret RFS. 

Pret "Jelgavu" šajā sezonā bijām spēlējuši divas reizes un abās spēlēs uzvarējām ar rezultātu 3:0. Uz Jelgavu "Riga" devās šorīt. Mača ievads padevās lielisks - jau 2. minūtē pēc Felipes Brisolas sitiena bumba vārtu priekšā nonāca pie Stefana Miloševiča, un uzbrucējs uzreiz sita bumbu zem vārtu pārliktņa, izvirzot rīdziniekus vadībā - 1:0. 

Kā tas bieži notiek, pēc ātri gūtiem vārtiem komanda nedaudz nomierinājās. "Riga" vairāk spēlēja ar bumbu, taču pietrūka asuma uzbrukuma darbībās. "Jelgava" pirmajā puslaikā nevienu bīstamu momentu pie Roberta Ozola vārtiem neizveidoja. Arī "Riga" tiešām labu iespēju atlikušajā laikā nebija, tādējādi pēc 45 minūtēm viesi bija vadībā ar minimālu 1:0. 

Otrā puslaika sākumā "Jelgava" spēlēja nedaudz aktīvāk, brīžiem arī ieguva bumbas kontroli, tomēr noslēdzošajā daļā darbības bija neveiksmīgas. "Riga" savu iespēju sagaidīja 70. minūtē. Frederiko Bravo ar teicamu piespēli labajā malā atrada Jakubu Horu, kurš apspēlēja Vladislavu Kurakinu, un no diezgan asa leņķa precīzi sita bumbu vārtos - 2:0. Mača noslēdzošajā daļā bija vēl pāris labas iespējas. Ar momentu realizāciju problēmas bija Romānam Debelko, kurš bija ierasti aktīvs. Galarezultātā "Riga" izcīnīja uzvaru ar 2:0.

Nākamā spēle trešdien viesos Latvijas kausa 1/4 finālā pret RFS. Mača sākums pulksten 20:00.

"Jelgava" – "Riga" 0:2 (0:1)
Vārti: Miloševičs 2`, Hora 70`.
Brīdinājumi: Šteinburgs 22` - Bravo 55`.
Jelgava: Kurakins - Šteinburgs, Minkevičs, Hvoiņickis (Pivarovičs 76`), Korzāns (Saveļjevs 76`), Krušatins (Grjaznovs 29`), Džons, Soloveičiks (Cēsnieks 76`), Bogdaškins, Šlampe, Grīnbergs.
Riga: Ozols - Kurakins (Fjodorovs 46`), Stuglis, Paničs (Džurišičs 76`), Prenga, Hora, Rožers (Kamešs 58`), Brizola (Nata 58`), Pētersons, Bravo, Miloševičs (Debelko 58`).
Galvenais tiesnesis: Artūrs Vītoliņš.