Zaudējums Kiprā pret "Audu"

Zaudējums Kiprā pret "Audu"

Šodien Kiprā aizvadījām draudzības spēli pret citu Latvijas čempionāta komandu FK "Auda" un zaudējām ar rezultātu 0:2. Kiprā treniņnometni aizvadīsim līdz 25. novembrim. 

Uz Kipru devāmies jau nākamajā dienā pēc Latvijas čempionāta noslēguma. Kopumā Kiprā treniņnometne būs 12 dienas, kuru laikā arī ir plānotas četras draudzības spēles. 

Spēles pirmajā puslaikā mums bija divas ļoti labas iespējas. 20. minūtē pēc Kvadvo Asamoā piespēles Duglass Aureliu sita no ļoti labas pozīcijas, bet pretiniekus glāba vārtsargs Fabriss Ondoā. Puslaika vidusdaļā Jurijs Kendišs filigrāni atrada Lukasu Ranželu. Brazīliešu uzbrucējs sita no tuvas distances, un pretinieku atkal glāba vārtsargs. Puslaika beigās paši kļūdījāmies savā laukuma pusē, un mūsu soda laukumā Abioduns Ogunniji visu izdarīja lieliski. 0:1 pēc pirmā puslaika. 

Otrajā puslaikā tāpat kā pirmajā laukumā bija daudz emociju un diezgan asu pārkāpumu. Mūsu galvenais treneris Sandro Perkovičs deva iespēju arī akadēmijas futbolistiem. Puslaika gaitā mums bija dažas labas iespējas gūt vārtus, taču tās palika neizmantotas. Spēles beigu daļā vārtus guva Staņislavs Krapuhins, un galarezultātā mēs zaudējām ar rezultātu 0:2.

Kiprā treniņnometne būs līdz 25. novembrim. Vēl ir paredzētas trīs pārbaudes spēles. Par tām ziņosim tuvākajās dienās.