Virslīgā spēle viesos pret "Jelgavu"

Virslīgā spēle viesos pret "Jelgavu"

Rīt Latvijas futbola Virslīgas 22. kārtas spēlē "Riga" viesos spēlēs pret "Jelgavu"! Spēles sākums pulksten 13:00! Tiešraidē spēli demonstrēs Sportacentrs.com. 

Pēc 21. kārtas spēlēm Latvijas čempionātā bija gandrīz divu nedēļu pārtraukums saistīts ar izlašu spēlēm. Latvijas nacionālo izlasi no "Riga" FC spēlētājiem pārstāvēja Roberts Ozols, Elvis Stuglis, Ritvars Rugins un Vladislavs Fjodorovs, bet U21 izlases sastāvā cīnījās Nils Toms Puriņš. Savukārt Žordans Nkololo pārstāvēja Kongo izlasi. 

Pārējā komanda tikmēr pēc trim brīvdienām aizvadīja aktīvu sagatavošanās procesu atlikušajai Latvijas čempionāta un kausa daļai. Kā jau pēdējos mēnešos ierasts, "Riga" treniņus aizvadīja sporta bāzē Mežaparkā. 

Rīt "Riga" trenera Mihaila Koņeva vadībā aizvadīs spēli viesos pret "Jelgavu", pret kuru šosezon spēlēts divas reizes. Abos mačos "Riga" izcīnīja pārliecinošas uzvaras ar rezultātu 3:0. 

Šobrīd Latvijas čempionāta turnīra tabulā "Riga" ir līdervienība ar 57 punktiem 21 spēlē. Par sešiem punktiem atpaliek cita galvaspilsētas komanda RFS. "Jelgava" savukārt ierindojas septītajā pozīcijā ar 21 punktu 21 spēlē. Jāpiemin, ka "Jelgava" pirms neilga laika šķīrās no vairākiem komandas futbolistiem. 

Rīt Jelgavā spēle sāksies pulksten 13:00. Tiešraidē šo spēli būs iespējams vērot portālā Sportacentrs.com.