Viss izšķirsies 12. novembrī

Viss izšķirsies 12. novembrī

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 35. kārtas spēlē viesos ar rezultātu 2:0 uzvarējām "Tukums 2000/Telms". Vārtus mūsu komandas labā guva Jurijs Vakulko un Antonijs Černomordijs. 12. novembrī Skonto stadionā sezonas pēdējā spēle! 

Šosezon pret Tukumu bijām uzvarējuši visas trīs spēles. Pirmajās divās spēlēs mēs uzvarējām ar 1:0, bet trešajā mačā 28. augustā Skonto stadionā iesitām trīs vārtus un uzvarējām ar 3:1. 

Spēles pirmajā puslaikā mēs izveidojām daudz vārtu gūšanas iespējas. Vairākas reizes tuvu vārtiem bumbu saņēma Marselo Torress, bet šodien Argentīnas uzbrucējs vārtus gūt nespēja. 40. minūtē no soda laukuma robežām spēcīgi bumbu vārtu tālajā stūrī sita Jurijs Vakulko - 1:0. Puslaika beigās labs moments bija pretiniekiem, bet mūsu komandu glāba vārtsargs Nils Puriņš. Pēc pirmā puslaika bijām vadībā ar 1:0. 

Otra puslaika sākumā pēc centrējuma no labās malas vārtus ar galvu guva Antonijs Černomordijs - 2:0. Atlikušajā laikā mēs spēlējām droši, pretiniekiem ļoti labu iespēju nebija. Arī mēs vairs vārtus šajā spēlē neguvām un galarezultātā uzvarējām ar 2:0. Šī mūsu komandai bija jau septītā uzvara pēc kārtas. 

12. novembrī Skonto stadionā sezonas pēdējā spēle. Pulksten 13:00 paredzēts spēles sākums pret RFS.