4:0 Skonto stadionā

4:0 Skonto stadionā

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 32. kārtas spēlē ar rezultātu 4:0 uzvarējām "Daugavpili". Vārtus mūsu komandas labā guva Jurijs Kendišs, Marselo Torress, Duglass Aureliu un Lukass Ranžels. 

Sezonas pirmajā spēlē pret Daugavpils komandu spēlējām neizšķirti 0:0, bet nākamajās divās spēlēs mēs uzvarējām - 2:0 un 4:0. 

Pirmos vārtus mēs iesitām 19. minūtē. Pretinieku soda laukumā meistarīgi nospēlēja Jurijs Kendišs, un uzbrukuma noslēgumā pussargs sita bumbu vārtu stūrī - 1:0. Arī puslaika turpinājumā mēs vairāk kontrolējām bumbu un bijām tuvāk otrajiem vārtiem. 40. minūtē pretinieku vārtu tuvumā atkal lielisks bija Marselo Torress. Pēc spēles pirmā puslaika mēs bijām vadībā ar 2:0. 

Otrā puslaika gaitā ļoti spēcīgi lija lietus, bet mēs pārliecinoši kontrolējām spēles gaitu. 73. minūtē pretinieki veica pārkāpumu savā soda laukumā, un 11 metru soda sitienu iesita Duglass Aureliu - 3:0. "Riga" turpināja uzbrukt, un spēles beigās iesita arī ceturtos vārtos. No 11 metru soda sitiena atzīmes izcēlās Lukass Ranžels. Galarezultātā uzvara ar rezultātu 4:0.

Nākamā spēle 22. oktobrī pret "Mettu"!