Trīs vārti pirmajā puslaikā un uzvara Jūrmalā

Trīs vārti pirmajā puslaikā un uzvara Jūrmalā

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 31. kārtas spēlē viesos ar 3:1 uzvarējām "Spartaku"! Visus trīs vārtus iesitām pirmajā puslaikā! Vārtus mūsu komandas labā guva Marselo Torress, Hrvoje Babecs un Duglass Aureliu. 

Pret "Spartaku" šosezon bijām uzvarējuši visas trīs spēles - 3:0, 4:0, 2:1. 

Šodien pirmos vārtus iesitām 11. minutē. Pēc Mikaela Soisalo piespēles no labās malas no tuvas distances bumbu vārtos iesita Marselo Torress - 1:0. 12 minūtes vēlāk no soda laukuma robežām vārtus guva arī Hrvoje Babecs - 2:0. Mēs turpinājām uzbrukt, un 38. minūtē savu iespēju izmantoja Duglass Aureliu (3:0). Pirmajā puslaikā mums bija vēl vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Vārti pirmajā daļā vairs netika gūti, un pēc 45 minūtēm mēs bijām vadībā ar 3:0. 

Otrā puslaika sākumā mums bija vismaz divas ļoti labas iespējas, taču tās nespējām realizēt. 53. minūtē skaistus vārtus guva mūsu komandā vairāk nekā 100 spēles aizvadījušais Oļegs Laizāns (3:1). Spēles atlikušajā daļā "Spartakam" bija vēl dažas iespējas, bet kopumā mēs kontrolējām notikumus laukumā. Varējām iesist arī ceturtos vārtus, taču šoreiz spēles otrā daļa nebija tā labākā. Galarezultātā vienalga uzvara - 3:1. 

Nākamā spēle 16. oktobrī Skonto stadionā pret "Daugavpili"! Spēles sākums pulksten 17:00.