Žordans nodrošina uzvaru Valmierā

Žordans nodrošina uzvaru Valmierā

Uzvaru sērija turpinās! Šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) “Riga” FC Latvijas futbola Virslīgas 10. kārtas spēlē ar 1:0 pieveica “Valmieru”. Vienīgos vārtus guva Žordans Nkololo! Ceturtdien spēle Skonto stadionā pret “Spartaku”!

Šī bija otrā apļa pirmā spēle. Pret “Valmieru” aizvadījām sezonas pirmo spēli, kad Skonto stadionā izcīnījām diezgan pārliecinošu uzvaru ar 2:0. Šovakar braucām uz Valmieru, kur uz mākslīgā seguma laukuma vienmēr ir ļoti sarežģītas spēles. Izņēmums nebija arī šī tikšanās reize.

Rīdzinieki mača ievadā vairāk kontrolēja bumbu, taču 13. minūtē nervozas epizodes pie mūsu vārtiem veidojās pēc Kriša Kārkliņa izpildītajiem stūra sitieniem. Pašiem ar uzbrukumu veidošanu bija lielas grūtības, trūka ātruma, pie tam arī standarsituācijas nekādu rezultātu nedeva. Principā jāsaka, ka pirmajā puslaikā izcilu momentu nebija ne vieniem, ne otriem, tāpēc pēc 45 minūtēm bezvārtu neizšķirts ir loģisks rezultāts.

Otrā puslaika ievadā, teicami nospēlējot individuāli, momentu sev sarūpēja Tolu Arokodare, taču sekojošais sitiens no izcilas pozīcijas bija neprecīzs – bumba lidoja nedaudz pāri vārtiem. Valmieriešiem bija vēl pāris pusmomenti, taču Roberts Ozols visās epizodēs darbojās droši. Pārtraukumā treneri nomainīja abas laukuma vidusdaļas malas, iespēju dodot Vladimiram Kamešam un Žordanam Nkololo. Tas arī nostrādāja. Žordans un Kamešs visa puslaika gaitā bija aktīvi, un 72. minūtē Žordans ar sitienu vārtu apakšējā stūrī no aptuveni 22 metriem atklāja spēles rezultātu – 1:0. Bez nervozitātes galotni aizvadīt nesanāca, taču kopīgiem spēkiem uzvaru noturējām.

Nākamo spēli “Riga” aizvadīs 30. jūlijā Skonto stadionā pret Jūrmalas “Spartaku”. Šī spēle sāksies pulksten 20:00!

Valmiera – Riga 0:1 (0:0).
Vārti:
Nkololo 72′.
Brīdinājumi: Diaņs, Jaunzems, Skopenko, Badmuss – Stuglis, Paničs, Mbombo, Džurišičs, Ozols.
Valmiera: Soloha, Kārkliņš, Selestins, Badmuss, Musolitins, Diaņs, Žoržinju (Lūsiņš 87′), Jaunzems (Barkovskis 87′), Silagadze (Zadems 74′), Punculs (Skopenko 74′), Arokodare.
Riga: Ozols, Rugins, Stuglis, Černomordijs, Fjodorovs, Paničs, Džurišičs, Rožers (Kamešs 46′), Brizola, Hora (Nkololo 46′), Debelko (Mbombo 60′).
Galvenais tiesnesis: Donats Rumšs (Lietuva).